Penzion Longus

Dovolená s bohatou snídaní a sladkým pokušením v magickém Moravském Toskánsku

O zařízení

Penzion Longus se nachází přímo v centru Kyjova s výhledem na jeho malebné náměstí.Krásy jižní Moravy vým budou ležet u nohou. A jako bonus je zde i prvorepubliková cukrárna s doma vyráběnými zákusky či dorty, které se na jazyku jen rozplynou!

Penzion Longus, Masarykovo náměstí 44/25a, Kyjov, 697 01

Akční nabídka

POBYT SE SNÍDANÍ | 2 osoby
2 až 5 dní (1 až 4 noci)
SEZÓNA
1.4.2020 – 20.12.2020

💠  Láhev lahodného vína na přivítanou přímo na pokoji

💠  Kredit ve výši 100 Kč na wellness

Moravské Toskánsko musíte zažít a ochutnat!

Teplé slunce, silné víno, zajímavé výlety, dobré jídlo i folklórní zážitky. Z penzionu Longus v královském městě Kyjov máte za rohem malebné náměstí, muzeum a zapomenuté kostelíky. Dále můžete navštívit přírodní rezervaci Chřiby a její místa plná historie jako je Cimburk, nádherný zámek Milotice nebo sjet moravské vinařské cyklostezky. Musíte vidět tajemný hrad Buchlov, neobyčejné sklepní uličky, zažít neopakovatelnou atmosféru Žďánického lesa nebo si zaplavat v biotopu Bohuslavice.

Pohodová dovolená v srdci Kyjova, kde o zážitky není nouze

Penzion Longus se nachází přímo na malebném náměstí Kyjova, takže budete mít celé město jako na dlani. Nezapomeňte vyzkoušet wellness, kde se můžete oddávat relaxačním požitkům těla. A rozhodně musíte ochutnat sladké domácí dobroty z prvorepublikové kavárny, která je součástí penzionu nebo si skočit přes ulici na pizzu U Martina, která je vyhlášená v celém okolí. Pokud budete chtít vyrazit na výlet, můžete si půjčit kola. Majitel vám také ochotně domluví degustaci vín v kyjovském vinném sklepě.

Poznejte jižní Moravu a její poklady

Jižní Moravu a penzion Longus si bezvadně užijete ve dvou, s dětmi nebo ve skupině, pěšky, autem i na kole. Nekonečné vinice, vinné sklípky, historie, skvělé jídlo a neuvěřitelná atmosféra.

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com