Otevřené sklepy 2019 odhalí skutečné klenoty z temných sklepů nejlepších vinařů. Kyjov – 8.6.2019

Chcete okoštovat víno s duší? Pak musíte navštívit Otevřené sklepy Kyjovska 2019. Zažijete spoustu zábavy, ochutnáte lahodné víno i úžasné jídlo!

Prožijete nezapomenutelné zážitky – KOUKNĚTE na video!

https://www.youtube.com/watch?v=WI5eqWMtV20

Otevřené Kyjovské sklepy 2019

Jste milovníkem vína? Potom byste neměli zmeškat Otevřené Kyjovské sklepy 2019! Na co všechno se můžete během tohohle vzrušujícího dne těšit?

Úžasná atmosféra a skvělé zážitky!

I vám otevře srdce Moravského Toskánska – královské město Kyjov – svou rozmanitou náruč a pohostinnost. Procházku mezi sklepy nebo z náměstí TGM do sklepů “Pod Šištótem” si můžete zpestřit projížďkou v kočáru taženém koňmi. Připravte se, protože na tuhle jízdu budete dlouho vzpomínat.

Opravdové skvosty z temných sklepů

Okoštujete lahodné víno téměř od 30 nejlepších vinařů z Kyjova i z okolí. Vinařství Kölbel, Martinek, Šalša, Dufek, Maňák, Skalák, Filípek, Svoboda, Polášek a další. Otevřené sklepy Kyjovska 2019: Město Kyjov a areál sklepů Šištót.

Připravte se na skutečné klenoty, které jsou piplány a uchovávány v temných sklepích. Zahájení v sobotu 8.6.2019 ve 13:00 hod., konec ve 20:00 hod.

Čarovné tóny cimbálu, radost a zpěv…

Bohatý doprovodný program se postará o vaši nekončící zábavu. Můžete se těšit na komentované prohlídky, folklórní soubory a mnoho dalšího. Večer po skončení akce můžete posedět v areálu Šištót, kde bude hrát cimbálová muzika. Více na Facebooku – Otevřené sklepy Kyjovska.

Lahodné víno s duší

Kolik druhů vína zvládnete ochutnat? Na kolik jen budete stačit! A protože budete moci ochutnat vína téměř od třech desítek vinařů, rozhodně byste si měli začít játra masírovat už teď!

Voňavé dobroty s příchutí Moravy

Otevřené sklepy jsou oslavou kulturního dědictví i chuťových buněk. Škvarková pomazánka, sýry, grilovaná masa, guláše, zvěřina… A mnoho dalších dobrot, které k pití vína neodmyslitelně patří.

Otevřené sklepy Kyjovska 2019

Předprodej vstupenek a více informací naleznete na Facebooku – Otevřené sklepy Kyjovska

Otevřené sklepy 2019

Infocentrum Kyjov

www.Kyjovské sklepy.cz

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com