RESTAURACE České Budějovice – Nejlepší restaurace České Budějovice, kde servírují zážitky

Jste v Českých Budějovicích a chcete se dobře najíst? Restaurace České Budějovice skutečně nabijí vaše chuťové buňky! Následující list si nečiní nárok na úplnost, jde o nejlépe hodnocené podniky v zákaznických recenzích.

Nejlepší restaurace České Budějovice – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: kamila.amisova

Brio Restaurant

Filosofie italské kuchyně

Přátelství a vůle dělat práci dobře je kombinace, která stvořila vynikající Brio Restaurant. Italská kuchyně ve své nejčistčí podobě, která vás potěší delikátními těstovinami, gnocchi i jedinčným výběrem masa.

Zdroj: Instagram, Autor: m0ni83

Restaurace U Solné Brány

Evropská kuchyně v překrásném interiéru

Restaurace U Solné Brány je součástí stejnojmenného hotelu a její atmosféra společně s designovým provedením vás určitě uchvátí. Těště se na evropskou kuchyni, pojatou v moderním stylu a doplněnou zeleninové zázraky – nejlepší restaurace České Budějovice.

Zdroj: Instagram, Autor: yjessiechiang

Masné krámy

Masné krámy předchází věhlasná pověst

Další vyhlášenou budějickou klasikou jsou Masné krámy. Jejich historie sahá až do 16. století – o respektu k historii se přesvědčíte hned po vstupu do restaurace. Vyberte si jednu z tradičních dobrot a nezapomeňte si dát místní tankové pivo.

Zdroj: Instagram, Autor: born_in_london

Born in London

Café v anglickém stylu s moderní kuchyní

Mezi nejlepší restaurace České Budějovice patří i Born in London . je vybavena autentickým nábytkem ze staré Anglie a přetváří anglickou gastronomii v moderním stylu. Snídaně na vidličku, tradiční anglický oběd nebo domácí zákusky ke kávě – to zní jako pohádka.

Zdroj: Instagram, Autor: ucimevarit

Minipivovar Krajinská 27

Pivovar, co umí uvařit víc než jen pivo

Minipivovar Krajinská 27 nenabízí jen vynikající pivo, ale i dobré jídlo za rozumné ceny. Jejich úspěch je výsledkem kombinace kvalitních surovin a osobního přístupu místního kuchaře. Těšte se na vynikající českou kuchyni, obohacenou o saláty a perfektní polévky.

Zdroj: Instagram, Autor: petaanek

Kozlovna u Zelené ratolesti

Kozlovna s grilem přímo v interiéru

Kozlovna u Zelené ratolesti je první svého druhu v Českých Budějovicích. Uchvátí vás specifické interiérové prvky, vynikající pivo z tanku a přátelská atmosféra. Delikátní kuchyně je doplněna o gril s otevřeným ohněm přímo v interiéru restaurace.

Potrefená husa

Potrefená husa se první ozve…

Potrefená husa je další budějickou klasikou, kterou ovšem najdete ve všech větších městech. Moderní interiér dokáže hostit i velikou společnost. Vyberte si z tradičních receptů, dobrůtek z pánve a vynikající pivo –  to jsou nejlepší restaurace České Budějovice.

Zdroj: Instagram, Autor: bistromagdalene

Bistro Magdalene

Chutné a osvěžující

V jednoduchosti je krása, a na to vsadilo Bistro Magdalene. Čerstá a svěží jídla v chutných úpravách – delikátní ryby, grilovaná masa a osvěžující saláty. Krásný interiér je už jenom třešničkou na pomyslném dortu.

Ristorante Pasta Grande

Italské rizzoto, domácí těstoviny a čerstvé ryby

Kdo by neměl rád italskou klasiku? Ristorante Pasta Grande využívá domácí těstoviny, čerstvé ryby, umí udělat delikátní italské rizzoto a peče vlastní chleba. Když si k tomu navíc dáte dvojku kvalitního vína, určitě budete spokojeni.

Restaurace Karla IV.

Restaurace Otce vlasti

Restaurace Karla IV. se pyšní krásným interiérem a nabušeným jídelníčkem, ze kterého si každý vybere, po řem jeho srdce touží. Vychutnejte si perfektně upravené maso, svěží saláty a vždy přítomné dezerty v jedné z nejlepších restaurací v Českých Budějovicích.

Zdroj: Instagram, Autor: lenahammerova

Alchymista

Rudolfínský sklep a hledání kamene mudrců

Skutečně stylová restaurace Alchymista má uvnitř interiéru fuknční alchymistickou pec, v níž jsou připravovány některé pokrmy. Můžete se těšit na tradiční českou kuchyni, která má svěží ráz a je připravena s citem pro detail.

Zdroj: Instagram, Autor: oliynykviika

Hadog v Českých Budějovicích

Povýšení burgerů na kulinářskou záležitost

Náš výběr zakončíme vynikající kalorickou bombou. Hadog v Českých Budějovicích vyrábí perfektní burgery a hotdogy z lokálních surovin a čerstvým masem přímo od řezníka. Neprošlo bez povšimnutí, že Hadog byl několikrát oceněn pro jejich kvalitu a výjimečnost.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Liberec

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com