Dovolená s exotickými zvířaty přímo pod Tatrami

Wild Park Resort | Veľká Lomnica, SK

Krásné a příjemné ubytování s výhledem na Tatry

Zoopark s více než 40 druhy exotických zvířat

Bombastický park vhodný k odpočinku i grilování

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Ubytování, za které vás vaše děti budou milovat! Oddejte se odpočinku na úpatí Tater, které má zoopark s více jak 40 druhy zvířat. 

Wild Park Resort pro celou rodinu

Tohle místo je skutečně nebyčejné! Prožít dovolenou v zooparku (který zdaleka není jen pro děti), který se nachází na úpaatí Tater. Apartmány jsou pro 1-8 osob a každý pokoj má sociální zařízení, plochou TV a hygienické potřeby. 

Zoopark i pro náročné

Zoopark je provozován organizací Wold Park n.o., která se specializuje na ochranu ohrožených živočišných druhů a edukaci o nich. Jsou zde připraveny i vzdělávací programy jako krmení velkých kočkovitých šelem či život exotických zvířat v zajetí. 

Chutné snídaně i skupinový catering

Přímo v resortu se nenachází restaurace, i když budete mít možnost objednat si snídani. Pro větší akce vám tady zařídí catering s pomocí místních zařízení. V parku je navíc možnost grilování či vaření na ohni. 

A co další zážitky?

V areálu najdete kavárnu, kde si mimo kávy a čaje můžete dát i kvalitní víno nebo studené pivo. TV místnost má velkou spoustu společenských her i herní konzoli. V parku je možno vyzkoušet lukostřelbu, vrhání sekerou nebo střelbu z luku.

Kouzelný park pro zábavu i rozjímání

Celý resort je obklopen parkem, ve kterém si můžete užít zábavu i bezmyšlenkovitě snít. Najdete tam například velkokapacitní stan, kde můžete zažít pohanskou atmosféru, na kterou jen tak nezapomenete.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování