Skvělé ubytování v resortu pod Tatrami s exotickými zvířaty

Dovolená s exotickými zvířaty přímo pod Tatrami

Wild Park Resort Slovensko

O zařízení

Tohle místo je skutečně nebyčejné! Prožít dovolenou v zooparku (který zdaleka není jen pro děti), který se nachází na úpaatí Tater. Apartmány jsou pro 1-8 osob a každý pokoj má sociální zařízení, plochou TV a hygienické potřeby. Ubytování, za které vás vaše děti budou milovat! Oddejte se odpočinku na úpatí Tater, které má zoopark s více jak 40 druhy zvířat.

Do termálů, na turistiku nebo za kulturou

Pokud byste se chtěli porozhlénout po okolí, určitě nebudete zklamaní! Co byste řekli třeba na termální koupaliště Vrbov, Kežmarskou radnici nebo Kežmarský hrad? Zajímavé je i Podtatranské muzeum ve Spišské Sobotě, AquaCity Poprad nebo třeba Tatranská galerie elektráren. Dále určitě nevynechejte Muzeum TANAP, Botanickou zahradu tatranské flóry nebo ranč Čajka.

Zoopark i pro náročné

Zoopark je provozován organizací Wold Park n.o., která se specializuje na ochranu ohrožených živočišných druhů a edukaci o nich. Jsou zde připraveny i vzdělávací programy jako krmení velkých kočkovitých šelem či život exotických zvířat v zajetí. Přímo v resortu se nenachází restaurace, i když budete mít možnost objednat si snídani. Pro větší akce vám tady zařídí catering s pomocí místních zařízení. V parku je navíc možnost grilování či vaření na ohni.

Kouzelný park pro zábavu i rozjímání

V areálu najdete kavárnu, kde si mimo kávy a čaje můžete dát i kvalitní víno nebo studené pivo. TV místnost má velkou spoustu společenských her i herní konzoli. V parku je možno vyzkoušet lukostřelbu, vrhání sekerou nebo střelbu z luku. Celý resort je obklopen parkem, ve kterém si můžete užít zábavu i bezmyšlenkovitě snít. Najdete tam například velkokapacitní stan, kde můžete zažít pohanskou atmosféru, na kterou jen tak nezapomenete.

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com