Majaland Praha

Připojte se k dobrodružství do světa plného pohádek s včelkou Májou, Vilíkem a Vikinem Vikem! V Majalandu budete okouzleni magií pohádkového prostředí! V tomto jedinečném, největším krytém zábavním parku v České republice, si užijete tematické atrakce pro všechny věkové kategorie. V restauraci, umístěné uvnitř obřího stromu, si můžete vychutnat lahodné občerstvení, a v obchodě s množstvím hraček si můžete vybrat oblíbené postavičky jako památku na tento nezapomenutelný zážitek.

Majaland Praha

Majaland tvoří nedílnou součást outletového a zábavního centra POP Airport, nacházejícího se nedaleko pražského letiště v Ruzyni.

Co najdete v Majalandu Praha?

Připrav se na vzrušující dobrodružství v Majalandu, kde tě čekají atrakce, které ti vezmou dech! Vikova horská dráha: Prožij adrenalinovou jízdu po horské dráze a projedeš se kolem divokých skal až do tajemné jeskyně. Budou ti učarovaní Viking Vik a Halvar? Dráha má převýšení 9 metrů a délku 220 metrů. Motýlí kolotoč: Zažij kouzelný let na obrovském houpačkovém kolotoči s dráhou dlouhou 16 metrů.

Majaland Praha

Máš dost odvahy, abys si na něj sedl? Vikova skluzavka: Sjeď se po jedné z nejdelších skluzavek v Česku. To bude pořádná jízda! Skluzavka měří 33 metrů a má převýšení 9 metrů. Určitě si ji nenech ujít! Padající list: Usad se na list a… tři, dva, jedna, start! Vyletíš do nebes a pak bleskově zase dolů.

Užij si rychlý pohled na Majaland z výšky. Tato atrakce je ideální pro milovníky adrenalinu! Tančící květina: Máš na to být odvážný? Zkus se houpat na obrovské květině ze strany na stranu a točit se. Tento zážitek je pro opravdové dobrodruhy. A ty k nim patříš?

Kromě Majalandu můžete v POP Airportu zažít i jedinečné zážitky v Dinosauria Museum Prague, které nabízí originální fosilní kostry dinosaurů staré až 154 milionů let, věrné modely v životní velikosti a jedinečnou sbírku minerálů s více než 6000 exponáty. Další atrakce v POP Airportu zahrnuje Engine Classic Cars Gallery s více než 200 automobily a motocykly ikonických značek.

Kromě toho si můžete v POP Airportu užít také nakupování. V outletovém centru POP Airport najdete více než 80 obchodů se stovkami značek, které najdete i na Tipli, a kde můžete ušetřit peníze při nákupu. Tak si užijte nákupy a zábavu!

Narozeninové oslavy

Majaland Praha

Připravte pro vaše dítě jedinečnou narozeninovou oslavu u nás! Pro oslavence, jeho kamarády a doprovod dospělých máme připraveno pohádkové narozeninové vystoupení od 4 041 Kč pro skupinu deseti dětí a deseti dospělých.

Od kouzelné výzdoby, přes lahodné občerstvení až po setkání s oblíbenými postavičkami, jako je včelka Mája nebo Vilík. Děti si mohou užít nekonečnou zábavu na našich úžasných tematických atrakcích a ani dospělí nezůstanou stranou. V Majalandu se dětské sny stávají skutečností a rozzářené oči jsou zaručeny pro všechny!

Cena

Typ Cena
Standardní cena 449 Kč
Cena se slevou 349 Kč
Rodinná cena 1 499 Kč
Poznámka Ceny platí pro online rezervace v pondělí až čtvrtek.

Kontakty

Adresa Kontakty
Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice Telefon: +420 702 222 433
  Email: [email protected]
  Facebook: https://www.facebook.com/majaland.cz
  Instagram: https://www.instagram.com/majaland.cz/
  Webové stránky: https://pop.cz/majaland/
GPS souřadnice: 50,126407 14,280726

Mapa

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com