Bukovanský mlýn Kyjov – Sklípek, kde plní přání na počkání

Bukovanský mlýn Kyjov vás dokáže hostit i ve svém vinném sklípku. Víno je pýchou Moravského Toskánska, proto si budete moci v kouzelném podzemí Bukovanského mlýnu vybírat, až ze 120 druhů špičkových vín ze 14 vinařství.

Lahodné víno v nádherném podzemí

Vinný sklípek v Bukovanském mlýnu je skutečně stylové místo – omšelé cihly, tradiční sudy, veselá muzika a spousta vína. Dokáže hostit až 75 osob, takže pokud plánujete posezení pro větší společnost, sklípek vaše požadavky bez pochyb splní. Součástí podzemí je i vinotéka Rotunda, která nabízí jakostní, přívlastková i speciální vína.

Degustace vína dle vašich přání

Chcete si udělat hezký víkend nebo hledáte místo pro pracovní (leč neformální) akci? Nemohli jste si vybrat lépe. Bukovanský mlýn Kyjov nabízí bohatý program, který vám ušijí na míru – odborná degustace, znalý someliér a sklepmistři, tradiční muzika… Ohromte své přátele fenomenální akcí, kterou si budete ještě dlouho pamatovat. Na tenhle víkend budete dlouho vzpomínat.

Gastronomické akce, z nichž se vaše chuťové pohárky zblázní

Gastro akce jsou součástí pobytových balíčků. Vyberte si Mlynářovu baštu, jejíž specialitou je vepřový bok s knedlíkem, bohaté sýrové a uzeninové pohoštění k vínu, s koláčky na závěr. Dále tu máme Zabijačkové menu, Kachní hody, Speciality na grilu nebo Opékané sele. S plným žaludkem totiž svět vypadá tak nějak veseleji.

Bukovanský mlýn Kyjov nabízí bohatý vinný lístek

Vinařství Rotunda v Bukovanském mlýnu nabízí to nejlepší z místního vína. Vína z Bukovanského mlýnu mají originální etikety a jsou krásnou památkou či pozorným dárkem. Z místní nabídky si určitě vyberete – od suchého po polosladké víno; od bílého přes růžové až po temně rudé víno.

Vinný sklípek, Bukovanský mlýn

Oficiální webFB

Co vše můžete v Bukovanském mlýnu zažít? Více informací v článku

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Bukovanský mlýn u Kyjova si 💖 zamilujete!

Oficiální web

Bukovanský mlýn Wikipedie

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com