Výstaviště Letňany

PVA Expo Praha, známé také jako Výstaviště Letňany, je obrovským veletržním komplexem v Letňanech, Praze. S rozlohou 105 000 m², těsně u konečné stanice metra linky C a letiště pro malá letadla, slouží jako místo pro různé události, včetně veletrhů, výstav, koncertů a festivalů.

Historie tohoto místa sahá až do roku 1993, kdy se zde poprvé konaly veletrhy v oblasti architektury a stavebnictví. Od té doby se vyvinulo do moderního veletržního prostoru, který hostí klíčové události z různých oborů a poskytuje prostředí pro firemní, sportovní a kulturní akce.

Mezi nejznámější události pořádané v PVA Expo Praha patří veletrhy jako For Arch, For Interior, Holiday World, For Bikes, For Fishing, Motosalon, Aquatherm, Střechy Praha a mnoho dalších. Společnosti jako Škoda Auto, Dell, Lidl, Honeywell, DEK, Mercedes, John Deere, Ford, Saint Gobain a další zde také pořádají své firemní akce. Kromě toho se zde konají velké hudební události, jako jsou koncerty Rolling Stones, Robbie Williams, Ed Sheeran, Guns‘ N‘ Roses nebo AC/DC. Aktuální program událostí v PVA Expo Praha je k dispozici na webových stránkách výstaviště, v kalendáři akcí.

Výstaviště Letňany

Jak se tam dostat?

Pokud plánujete navštívit Výstaviště Letňany, máte několik možností, jak se tam dostat. Pokud cestujete veřejnou dopravou, můžete využít pražského metra. Výstaviště se nachází v těsné blízkosti konečné stanice metra linky C – Letňany, což z něj činí snadno dostupný cíl.

Alternativně můžete využít autobusovou nebo tramvajovou dopravu, které také zastavují v okolí výstaviště. Pro ty, kteří preferují cestování automobilem, je k dispozici parkoviště přímo na místě. Nezapomeňte však zvážit provoz a dostupnost parkovacích míst, zejména během velkých událostí nebo veletrhů. Plánování dopravy dopředu vám ušetří čas a usnadní příjemnou návštěvu výstaviště.

Výstaviště Letňany

Vstupné na Výstaviště Letňany

Před návštěvou Výstaviště Letňany je dobré mít přehled o vstupném. Vstup na výstaviště je obvykle zpoplatněn v závislosti na konkrétní události nebo veletrhu, který se koná. Ceny se mohou lišit podle typu akce, délky trvání a věku účastníků. Některé události mohou nabízet vstupné zdarma pro určité skupiny osob, jako jsou děti, studenti nebo senioři.

Doporučuje se zkontrolovat webové stránky výstaviště nebo přímo organizátory události, aby byly získány aktuální informace o vstupném a případných slevách či akcích. Plánování vstupného dopředu vám pomůže vyhnout se případným komplikacím a zajistí plynulý průběh vaší návštěvy.

Kontakty

Název společnosti PVA Expo Praha
Adresa Beranových 667, 199 00 Praha 9
Telefon +420 703 199 006
Email [email protected]
Facebook Odkaz na Facebook
Instagram Odkaz na Instagram
Webová stránka www.pvaexpo.cz

Mapa

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com