Šiklův mlýn – nezapomenutelný den s kovboji a indiány

Areál Šiklův mlýn nabízí nekonečné moře zábavy ve stylu Divokého Západu. V Boskovicích najdete pravé westernové městečko se vším, co k němu patří. Městečko žije svým vlastním divokým životem, takže o bohatý program nebude nouze. V areálu se ale můžete také vykoupat v aquaparku, navštívit zoopark nebo sem rovnou pošlete děti na dětský tábor.

Trocha ohnivé vody a spoustu atrakcí

Westernové městečko Boskovice je kopií pravého areálu, který je jako vystřižen z Divokého Západu. Najdete tam typické obchůdky a salony, v nichž to jen kypí životem. A nezapomeňme zmínit přírodní amfiteátr – prkna, která tady znamenají svět. Je pro vás připraven celodenní program, na který vaše děti jen tak nezapomenou. Ale nebojte, ani vy se nebudete nudit.

Bizoni na rozlehlých pastvinách

Abyste si připadali jako na skutečném Divokém Západě, na rozlehlých pastvinách můžete spatřit bizony a skotský náhorní skot. Koně najdete všude v Šiklově mlýně, protože bujaří plnokrevníci ke kovbojům a indiánům prostě patří. Ale těšte se i na ostatní zvířátka – všechna hospodářská zvířata a ptactvo, a jako bonus mýval Pepa a dikobraz Diki.

Co takhle trochu zbohatnout na zlaté žíle?

Šiklův mlýn připravil pro děti kopu aktivit ve westernovém stylu. Co se naučit rýžovat zlato nebo jezdit na koni jako pravý kovboj? Děti i dospělí mohou také zkrotit divokého býka nebo střílet lukem jako indiáni. Dále jsou k dispozici skákací hrady, zrcadlový labyrint a mnoho dalších akčních zážitků.

Chladivé osvěžení v horkém letním dnu

Hned za rohem westernového městečka najdete aquapark, který vám zchladí hlavu a dopřeje trochu zábavy. Dětské brouzdaliště, divoká řeka, lehátka a bar… A dokonce i přírodní biotop, pokud preferujete přírodu před chlorovanou vodou.

Prohlédněte si svět z výšky nebo z pásového tanku

Šiklův mlýn má dokonce i své vlastní letiště. Je libo vyhlídkový let nad krajinou? Není problém! Pokud si správně naplánujete návštěvu, můžete vidět setkání ultralehkých letadel z celé ČR. A pokud jste fandou vojenské techniky, pak je vám k dispozici military offroad areál, kde si můžete vyzkoušet jízdu v upraveném vozidle bojové pěchoty. Na trati se ovšem pravidelně pořádají i další motokrosové závody.

Region Vysočina – Šikland

http://www.region-vysocina.cz/sikland

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com