Zámek Zbiroh

Romantický pobyt na zámku s polopenzí i bohatou nabídkou aktivit

O zařízení

Kdo by nechtěl strávit noc na zámku? Zámek Zbiroh vám nabízí jedinečné ubytování, překrásné interiéry i exteriéry a kopec zážitků, který ani neunesete! Pokud chcete prožít něco výjimečného, tohle je to pravé místo!

Akční nabídka

POBYT S POLOPENZÍ | 1 osoba
2 dny (1 noc)
Sezóna
1.4.2020 – 30.10.2020

💠  Ubytování pro dvě osoby v zámeckém pokoji **** s welcome drinkem

💠  Procházka zámeckým parkem a prohlídka zámku s průvodcem

💠  Odpolední čaj v zámecké krčmě (coctailové sendviče, koláčky, čokoládové fondue)

💠  Půlhodinová masáž (relaxační, rekondiční nebo indická masáž hlavy)

💠  Středověká večeře v zámecké krčmě (zámecké paštiky, Rudolfův meč s pečeným masem a zeleninou, koláčky)

💠  Snídaně do postele

💠  Minigolf v zámeckém parku, obří šachy, ruské kuželky, kroket

💠  Dárek na rozloučenou

Tam, kde se historie snoubí s magickou přírodou

Chcete perfektní dovolenou v luxusním prostředí, kde toho můžete spoustu zažít? Ze zámeckých pokojů Zbirohu můžete navštívit vyhlídku Čertova skála nebo hrad Žebrák. Za pozornost stojí i kouzelná Skryjská jezírka, naučná stezka Údolí Ticha nebo Vraní skála. A nezapomeňte na pevnost Jordán, Čertovu kazatelnu nebo vyhlídku Havlovu skálu. A jestli budete mít sílu, zajděte na Mrakomorovu zříceninu Krakovec, osvěžte se na koupališti Nová Huť či pociťte atmosféru Axamitovy brány.

Noc na zámku se vším, po čem zamilované srdce touží

Zámek Zbiroh vám nabízí opravdu nadupaný letní balíček, který pohladí po duši všechna romantická srdce. Nejstarší české šlechtické sídlo se pyšní nejhlubší studnou v Evropě a má rovněž jednu z nejstarších hradních kaplí u nás. Až se nasytíte luxusu zámeckých pokojů a projdete si zámek, je čas podívat se ven. Užívejte si nekonečné procházky zámeckým parkem, možná proložené partičkou minigolfu nebo obřích šachů. A za pozornost rozhodně stojí i zámecká krčma, kde můžete prožít dobovou atmosféru, která donutí vaše chuťové pohárky explodovat.

Prožijte noc v královském sídle

Každý někdy touží po doteku luxusu a něčem speciálním i výjimečném. Noc na zámku Zbiroh je sama o sobě jedinečná a tolik zážitků, které tu na vás čekají… Neváhejte!

 

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

Také by vás mohlo zajímat

 

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com