Užijte si romantické léto – Stezka korunami stromů Lipno and Vltavou

Stezka korunami stromů Lipno nad Vltavou byla první atrakcí svého druhu v ČR. Dnes je najdete na více místech naší republiky, ale prvenství je jen jedno. Stoupejte vzhůru stejně pomalu jako pták, který plachtí větrnými proudy a vidí celý svět jako na dlani. Z výšky naberete trochu jinou perspetivu, a hned se vám bude lépe dýchat.

Pár faktů a čísel pro představu

Pokud jste na stezce v korunách stromů na Lipně ještě nebyli, o hodně přicházíte. Stezka je designována velmi vkusně, dokonale zapadá do okolního prostředí a je kompletně bezbariérová. Samotná stezka vede 675 metrů a pozorovací věž se tyčí do výšky až 40 metrů.

Lipno z ptačí perspektivy

Stezka korunami stromů se vine ve výšce 24 metrů a ukáže vám Lipno nad Vltavou i celé jeho okolí v úplně novém kabátě. Ať  hledáte speciální volnočasový zážitek s celou rodinou nebo jako romantiku pro dva, určitě nebudete zklamaní.

Vzdělávací a adrenalinové zážitky zabalené do krásné vyhlídky

Nemyslete si, že jen vyběhnete nahoru a šup šup, hotovo. To by byla veliká škoda. Cestou najdete 11 zákoutí, které vás něco naučí anebo si trochu pohrají s rovnovážným šnekem ve vašem uchu. Získejte nové poznatky o přírodě nebo nechte vyskočit adrenalin na lanových atrakcích. Nuda na tomhle místě prostě neexistuje!

Třešnička na dortu, kterou si užijete cestou dolů

Až se nasytíte dechberoucí vyhlídkou, můžete vyrazit nazpátek. Buď tou samou cestou, jakou jste přišli anebo cestou tak rychlou a vzrušující, až vám tlak vyskočí na 150. Dolů vede suchý tobogán, který je 42 metrů dlouhých a točí se kolem středu vyhlídkové věže. Sedněte si do fusaku, zhluboka se nadechněte a skočte do temnoty, která vám pořádně zamotá hlavu.

Léto v korunách stromů ve znamení světel a hudby

V průběhu léta si můžete dopřát noční procházku osvětlenou stezkou v korunách stromů Lipno nad Vltavou. Světla jsou opravdu unikátní a dokážou vytvořit na 16 milionů odstínů barev. Rozhledna má tak úplně mystické kouzlo! K tomu nějaký pěkný koncert, možná pivko nebo sklenička vína… Nevíme jak vy, ale tohle léto je přesně podle našeho gusta.

Milujeme cestování a překrásná místa

Máte krásné fotky nebo videa z výletu, dovolené či z nějakého nádherného koutu světa? Přidejte k nim náš tag #jupigoa rádi zveřejníme i Váš příspěvek.

 Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

Stezka korunami stromů Lipno nad Vltavou

https://www.stezkakorunamistromu.cz

Stezka korunami stromů Lipno nad Vltavou wikipedie

https://cs.wikipedia.org/wiki/Stezka

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Liberec

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com