Dovolená na zámku, který byl několikrát vybrán mezi 10 TOP hotelů z celého světa

Chateau Herálec | Herálec, ČR

Zámecké pokoje s vlastním originálním příběhem

Wellness na zámeckém podlaží a vířivka ve věži

Zámecká restaurace, salonek ve věži a doutníkový bar

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Zámek zaručuje naprosté soukromí, zatímco budete ubytovaní v jedinečných pokojích a obklopeni sběratelskými unikáty. Pokud si chcete splnit svůj sen, tady ho určitě najdete! 

Noc v zámeckém pokoji s vlastním jedinečným příběhem

5* Chateau Herálec je národní kulturní památka obklopená anglickým zámeckým parkem z 18. století. Dopřejte si hluboký odpočinek, zatímco vaše duše se bude krmit uměleckými zážitky a servisem, který vám splní i ty nejtajnější tužby. Dovolená na zámku se blíží!

Dovolená na zámku | Prostorné zámecké pokoje s díly starých mistrů

Luxusní zámecké pokoje si můžete vybrat podle své oblíbené malby. Zámecká apartmá jsou neskutečně rozlehlá a pro kompletní požitek z hlubokého spánku jsou pokoje vybaveny těmi nejkvalitnějšími matracemi a polštáři. Jediné, co zde uslyšíte, bude zpěv ptáků po ránu.

Zámecká restaurace opředená historií i novodobým hédonismem

Restaurace Honoria vychází z české kuchyně, vylepšené i pro ty nejmlsnější jazýčky. Historické prostory a foukané sklo podtrhnou romantickou atmosféru večeře pro dva. Dále si užijte zámeckou kavárnu nebo Salonek Ve Věži. V zámeckém baru si můžete vychutnat srolovaný zákusek z humidoru.

ALL INCLUSIVE RESORT a v prvních L’OCCITANE Spa v ČR

Užijte si relax a komfort se vším všudy. Navštivte saunový svět v jižním křídle, plavecký bazén pod klenbami, vířivku v zámecké věži, symbolické silencárium pro klid a rozjímání a zámecké herbárium, tvořící bylinné směsi na přání. Skutečný luxus v perfektním světě!

Sen skutečností – Svatba v Chateau Herálec

Pokud chcete skutečně pohádkovou svatbu, Chateau Herálec je tou správnou volbou. Své Ano si řeknete zámecké kapli sv. Anny nebo v zámeckém parku. Pro novomanžele je připraveno královské či prezidentské apartmá, které dodá první manželské noci skutečně neobyčejný nádech.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování