Zámecký boutique hotel prodchnutý luxusem, wellness a spa

Dovolená na zámku, který byl několikrát vybrán mezi 10 TOP hotelů z celého světa

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

O zařízení

5* Chateau Herálec je národní kulturní památka obklopená anglickým zámeckým parkem z 18. století. Dopřejte si hluboký odpočinek, zatímco vaše duše se bude krmit uměleckými zážitky a servisem, který vám splní ty nejtajnější tužby.

Vysočina, která oplývá přírodou i historickými kousky

I když budete bydlet v takovém impozantním sídle, určitě nepohrdnete hezkými výlety. Vykoupejte se v rybníku Kachlička nebo v koupališti Žabák a navštivte hrad Lipnice nad Sázavou. Zajímavostí je Včelí naučná stezka, Národní památník odposlechu nebo Muzeum Vysočiny. Další skvělé místo je vyhlídka Zaječí skok nebo zámek Světlá nad Sázavou či snad rozhledna Pipalka na vrchu Křemešník.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Prostorné zámecké pokoje s díly starých mistrů

Luxusní zámecké pokoje si můžete vybrat podle své oblíbené malby. Zámecká apartmá jsou neskutečně rozlehlá a pro kompletní požitek z hlubokého spánku jsou pokoje vybaveny těmi nejkvalitnějšími matracemi a polštáři. Jediné, co zde uslyšíte, bude zpěv ptáků po ránu. Restaurace Honoria vychází z české kuchyně, vylepšené i pro ty nejmlsnější jazýčky. Historické prostory a foukané sklo podtrhnou romantickou atmosféru večeře pro dva. Dále si užijte zámeckou kavárnu nebo Salonek Ve Věži. V zámeckém baru si můžete vychutnat srolovaný zákusek z humidoru.

ALL INCLUSIVE RESORT a v prvních L’OCCITANE Spa v ČR

Užijte si relax a komfort se vším všudy. Navštivte saunový svět v jižním křídle, plavecký bazén pod klenbami, vířivku v zámecké věži, symbolické silencárium pro klid a rozjímání a zámecké herbárium, tvořící bylinné směsi na přání. Skutečný luxus v perfektním světě! A pokud chcete skutečně pohádkovou svatbu, Chateau Herálec je tou správnou volbou. Své Ano si řeknete zámecké kapli sv. Anny nebo v zámeckém parku. Pro novomanžele je připraveno královské či prezidentské apartmá, které dodá první manželské noci skutečně neobyčejný nádech.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

 

Také by vás mohlo zajímat

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com