RESTAURACE Pardubice – TOP nejlepší restaurace Pardubice plné smyslných chutí

Vyrážíte do Pardubic? Rádi vám doporučíme ty nejlepší restaurace Pardubice, kde se skvěle najíte, užijete si skvělou atmosféru a určitě se tam budete chtít vrátit! Tipy na restaurace, které vedou v oblíbenosti zákazníků.

Nejlepší restaurace Pardubice – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: lacabanapardubice

La Cabaňa

Mexiko přímo v Pardubicích

Restaurace La Cabaňa připravuje tradiční mexické pochutiny, se kterými se můžete na okamžik přenést do exotické destinace. Proč ale zůstávat jen v Mexiku – v jídelníčku najdete i americké steaky nebo italské saláty. Bon Apetite!

Zdroj: Instagram, Autor: u_bileho_konicka

U Bílého koníčka

Z Mexika rovnou do Číny

Čínská restaurace U Bílého koníčka nabízí asijské speciality včetně tradiční domácí čínské kuchyně. Pokud jste rovněž milovníky sushi, budete tady ve svém živlu. Můžete si vybrat rovněž některé z tradičních nápojů.

Zdroj: Instagram, Autor: st.patrick_pardubice

St. Patrick

Zelená, zelená… Na programu je irská kuchyně

Stylová restaurace St. Patrick nabízí klasické irské dobroty, podpořené širokým výběrem whiskey a pivem Guiness. Ozvláštněním klasického jídla mohou být stoly se samovýčepem. Užijte si netradiční zážitek – nejlepší restaurace Pardubice.

Zdroj: Instagram, Autor: nejen_dvorek

Restaurace nejen DVOREK

Česká i evropská kuchyně v půvabné hospůdce

Pod tímto neortodoxním názvem se skrývá půvabná pardubická hospůdka. Dostanete zde jak české klasiky, tak i další evropskou kuchyni. Šťavnaté steaky, křehké ryby a čerstvé těstoviny lze kombinovat se špičkovými víny jak z Moravy, tak i z celé Evropy.

Zdroj: Instagram, Autor: nastarerybarne

Na Staré Rybárně

Na břehu jezera na masové speciality…

Restaurace Na Staré Rybárně se specializuje na delikatesy z rybího, hovězího a vepřového masa. Atraktivní prostředí v kombinaci s chutným jídlem za pár kaček je skutečně dobrý tahák… Zajděte ochutnat – ty nejlepší restaurace Pardubice.

Goodie Burger

Burger s úsměvem

Goodie Burger se pyšní jedněmi z nejlepších burgerů v Pardubicích. České hovězí bio maso vám pomůže proniknout do nového světa chutí a vůní, společně s čerstvou zeleninou a vynikajícími omáčkami. Goodie Burger má všechen jednorázový materiál ekologicky zpracovaný.

Hacienda Ranchero

Šťavnaté steaky a burgery

Hacienda Ranchero je restaurace v mexickém stylu, která servíruje speciality s příchutí chilli nebo podle texaského gusta. Zajděte si na vynikající jídlo, protože tady jsou perfektní nejen pocuhtiny, ale i atmosféra.

Zdroj: Instagram, Autor: restaurace_garaz

Garáž

Do Garáže na pizzu

Mezi nejlepší restaurace Pardubice patří i Garáž – restaurace s dlouhou tradicí, kde se pizza dělá v tradičních pecích na dřevo. Dejte si vynikající pizzu, lehké saláty nebo chutné těstoviny na místě s příjemnou atmosférou. Menu je ovšem složeno z těch nejlepších českých klasik.

Zdroj: Instagram, Autor: cartelloneristorante

Cartellone Ristorante

Středomořská restaurace v srdci Pardubic

Rodinná restaurace Cartellone Ristorante je vynikající podnik pro rodinné večeře. Specialitami jsou středomořské pochutiny – čerstvé ryby, dary moře a steaky, které jsou v létě grilované přímo před zraky zákazníků.

Zdroj: Instagram, Autor: zpet_do_plavek

Pizzeria Comoda

Lehké a chutné jídlo plus vynikající pizza

Pizzeria Comoda je skvělé místo na posezení s přáteli nebo oběd s rodinou. Užijete si skvosty italské kuchyně jako gnocchi, rizzoto, lehkké saláty nebo křehké ryby. V tomto příjemném prostředí vám bude parádně chutnat.

Tiburón

Moderní španělská kuchyně se stylem

Restaurace Tiburón ví, jak vytvořit stylovou restauraci. Příjemná atmosféra, delikatesy španělské kuchyně připravované šéfkuchařem s michellinskou zkušeností a perfektní výěbr vín. Tahle restaurace bude vaší cílovou destinací.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Brno

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com