RESTAURACE Olomouc – TOP tipy nejlepší restaurace Olomouc, místa s lahodnou chutí a vůní

Kde se nejlépe najíst v Olomouci? Rádi vám poradíme ty nejlepší restaurace Olomouc, kde se skvěle najíte, dáte si dobré pivo nebo víno a užijete si příjemnou obsluhu i atmosféru. Podívejte se na několik tipů, které dominují v oblíbenosti zákaznických recenzích.

Nejlepší restaurace Olomouc – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: grillpubsvoboda

Grill Pub Pod Lipami

Na dobroty Pod Lipami

Mezi nejlepší restaurace Olomouc patří Grill Pub Pod Lipami. Můžete se těšit na kreativní gastro speciality z lokálních nebo vlastních zdrojů. Další zajímavostí je doma dělané pečivo a dezerty, po kterých se vám budou sbíhat sliny.

Zdroj: Instagram, Autor: hanackahospoda

Hanácká hospoda

Na Radegast a české dobroty

Moderní interiér Hanácké hospody určitě zaujme vaše oko a zkušená kuchyně zase vaše chuťové buňky. Užijte si české i evropské chuťovky připravované s péčí a láskou. A dejte si k nim místní Radegast Ryze Hořkou 12ku z tanku.

Zdroj: Instagram, Autor: perma.brows

Original Restaurant Drápal

Originální nejen jménem

Original Restaurant Drápal vás vezme na báječnou výpravu do časů minulých, co se interiéru týče. Čeká vás gastro zážitek v podobě tradiční české kuchyně, kreativně upravené pro moderního náročného strávníka.

Zdroj: Instagram, Autor: cafenewone

Cafe New One

Kuchyně a koktejly na jedničku

Cafe New One vás ohromí svým působivým interiérem, ve kterém se budete cíit velmi příjemně. Tady vám představí lahůdky světové kuchyně a pokud chcete něco speciálního, vyberte si jeden z mnoha nabízených koktejlů – nejlepší restaurace Olomouc.

Zdroj: Instagram, Autor: entreerestaurantolomouc

Entree Restaurant

Nezapomenutelné gastronomické zážitky

V Entree Restaurant si můžete dopřát skutečně parádní gastronomii. V interiéru s živou zahradou si můžete vychutnat skvosty světové kuchyně, které jsou zkomponovány do uměleckého díla. Když na večeři, tak stylově!

Zdroj: Instagram, Autor: moritz_olomouc

Pivovar Moritz

Keramické podtácky a jedinečná česká kuchyně

Pivovar Moritz si zakládá na kvalitě po všech stránkách – dřevěný nábytek, keramické poddtácky a osobní servis. Poznáte českou kuchyni ve své nejčistčí podobě a nejlepší kvalitě. Nefiltrované pivo Moritz z tanku je perlou místního podniku.

Zdroj: Instagram, Autor: rebeccatakada

Moravská restaurace

Ta pravá moravská…

Moravská restaurace v Olomouci vám nabídne všechno, co si představíte pod pojmem pohostinná Morava. Tato moravská kuchyně vám nabídne ten nejlepší výběr masa, čerstvé ryby nebo regionální speciality jako olomoucké tvarůžky.

Zdroj: Instagram, Autor: xkristyy_

Lobster Atmosphere

Zaručená kvalita značky Lobster 

Příjemné a tiché prostředí Lobster Atmosphere je skvělým začátkem vynikající večeře v nejlepší restauraci v Olomoouci. Lahůdky světové gastronomie, doprovázené domácím pečivem i dezerty a zakončené vynikajícím ročníkem dobrého vína.

Zdroj: Instagram, Autor: greenbarolomouc

Green Bar

Vegetariánská restaurace s perfektním jídlem

V Green Baru si můžete dát lehké a svěží vegetariánské pokrmy, které vás rozhodně uchvátí neotřelým spektrem chutí. S důrazem nejen na jedinečnou chuť, ale i na podíly vitamínů a minerálů, si můžete dát vynikající vegetariánské jídlo.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:
Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com