Hotel Renospond

Pobyt s polopenzí na krásné Českomoravské vrchovině

O zařízení

Hotel Renospond vás okamžitě zaujme nádhernou přírodou Českomoravské vrchoviny, která hotelový komplex obklopuje. V létě uvítáte zejména vodní plochu, jejíž chladivá nádhera potěší malé i velké.

Hotel Renospond, Zderaz, Východní Čechy

Akční nabídka

POBYT S POLOPENZÍ | 2 osoby
2 až 6 dní (1 až 5 nocí)
SEZÓNA
1.4.2020 – 20.12.2020

NYNÍ NAVÍC K POBYTU ZÍSKÁTE BONUS!

💠  Láhev vína na přivítanou přímo na pokoji

Kdo by odolal nedotčené kráse Českomoravské vrchoviny?

Prožijte zážitky nabitou dovolenou na úpatí Českomoravské vrchoviny, která je centrem nedotčené přírody. V Hotelu Renospond se o vás perfektně postarají, abyste byli plni sil na aktivní odpočinek, který tu na vás čeká. V okolí můžete prozkoumat prastará skalní obydlí, navštívit záchrannou stanici Pasíčka či vyšplhat na více než jednu rozhlednu. Milovníky architektury nezklame poutní místo na Zelené hoře a zámek Litomyšl nebo Slatiňany. A okolní příroda? Magická lokalita Pivnická rokle, památné místo Růžový palouček nebo historické osady Veselý kopec vás okamžitě zahřejou u srdce.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Kde si přijdou na své akční blázni i lenošící požitkáři? V Renospondu!  

Renospond je místo, kde si každý najde svou vysněnou zábavu. To ho činí jedinečnou destinací pro multigenerační dovolenou! Rodiny ocení dětský koutek a hřiště, prarodiče zase procházky v přírodě. Skupiny můžou hrát volejbal či kuželky, jednotlivci se zase plavat na přírodním koupališti nebo ve venkovním bazénu. Večer se můžete sejít na grilovačku nebo pečení buřtů u ohniště. Můžete si rovněž objednat fantastické wellness s masážemi, vířivkou a saunou.

Není lepší místo pro letní dovolenou

Přiznejte se, když vidíte tu vodní hladinu a nekonečné zelené prostranství, nechtělo by se vám tam lenošit, koupat se a prostě zapomenout na všechny starosti všedních dní?

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com