Zámek Vígľaš je zrekonstruovaný zámek ze 14. století poblíž Zvolena, kde můžete zažít dovolenou snů. Byl z něj vytvořen 4* hotel, kde se o vás skutečně perfektně postarají. Užijte si luxusní ubytování, nádherné prostředí a všudypřítomné historické dědictví – dovolená na Slovensku. 

Staňte se na okamžik zámeckými hosty

Ubytování, které vám splní i ty nejtajnější sny. Restaurace, na jejíž vybrané delikatesy budete ještě dlouho vzpomínat. Pokud chcete to nejlepší, tady to dostanete! Luxusní dovolená na Slovensku.

Zdroj: Zámek Vígľaš

Zámecké apartmány se svou vlastní historií

Apartmány či pokoje na zámku mají speciální design, který umocní zážitek z noci strávené na zámku. Spěte pod baldachýnem, usaďte se na prvotřídní kožený nábytek a relaxujte.

Zdroj: Zámek Vígľaš

V pokoji na vás bude čekat láhev Prosseca, kávový set a čerstvé ovoce. Mimo klasických pokojů a apartmánů si můžete vyzkoušet kastelánovo bydlení nebo speciální Drákulovo apartmá s vlastním podzemím.

Zdroj: Zámek Vígľaš

Restaurace, doutníkový klub a vinný sklep

Zámek Vígľaš má dvě restaurace, kdy jedna slouží k obvyklému stolování a nabízí i skutečné delikatesy. Druhá restaurace je vhodná pro soukromé události jako svatby či plesy – její kapacita je přes 100 hostů.

Zdroj: Zámek Vígľaš

Dále můžete navštívit doutníkový klub, který nabízí skutečné skvosty jak z oblasti koňaků, tak i kubánského potěšení. Teď už zbývá jen podzemí – vinný sklep nabízí soukromou atmosféru a výběr skutečně kvalitního vína.

Zdroj: Zámek Vígľaš

Wellness na zámeckém podlaží

Když budete bydlet na zámku, měli byste dostat odpovídající péči. Wellness královny Barbary nabízí plavecký bazén s protiproudem, vířivku, infrasaunu a finskou saunu, relaxační zónu a masáže.

Zdroj: Zámek Vígľaš

Široká nabídka masáží a zábalů pomůže vašemu tělu s jakýmikoli obtížemi. Místní specialisté vám rádi pomohou s výběrem vhodné procedury. Dovolená na Slovensku se vším všudy!

Zdroj: Zámek Vígľaš

Svatba pro skutečnou princeznu

Pokud sníte o pohádkové svatbě, pak jste našli to pravé místo. Řekněte si své Ano v kapli sv. Michaela, ve Velkém rytířském sále nebo na nádvoří. Budete mít vše pod jednou střechou – novomanželské apartmá, svatební hostinu i focení, pro které si můžete vybrat jakoukoli část zámku.

Zdroj: Zámek Vígľaš

Poptejte přímo na Zámku Vígľaš

Bude vám garantována nejlepší cena i požadovaný servis.

    • Email: recepcia@grandviglas.com
    • Telefon:  +421 45 5245795

Poptejte cenu přímo v zařízení

Zdroj: Zámek Vígľaš

Zámek Vígľaš

Vígľaš 602, Slovensko

Procházka na Pustý

Výlet 5,97 km, 4 místa

zvolen
Foto: | Autor:Pe3kZA | Licence:CC BY-SA 4.0

Vrch Zvolen na mapě

Zvolen, Slovensko

Dovolená na Slovensku – Zámek Vígľaš

Vígľaš, Slovensko