Perfektní místo pro aktivní i rodinnou dovolenou

Hotel Sport Dolní Morava | Dolní Morava, ČR

Špičková restaurace zásobovaná z lokálních zdrojů

Super wellness jako bazén či vířivka a fitness vybavení

Animační programy, které zabaví vaše nejmenší

Cestujte výhodně – rezervujte přímo u ubytovatele

Rezervace na přímo vám zaručí nejlepší podmínky a požadovaný servis po celou dobu vašeho pobytu či firemní akce.

Hotel Sport DM (Dolní Morava) je to pravé pro aktivní dovolenou. Dostane se vám nejen prvotřídního servisu a skvělého ubytování, ale budete mít možnost sportovat nebo si jen tak užívat pohodu wellness.

Dolní Morava | Balzám na unavené nervy v horské přírodě

Na pomezí Orlických hor a Jeseníků se nachází malebná vesnička Dolní Morava. Horský vzduch a všudypřítomná příroda bude balzámem na vaše unavené nervy. Ať plánujete rodinnou nebo intimní dovolenou, tady najdete vše, po čem vaše duše touží.

Pokoje či apartmány dle vašeho přání

Vyberte si z nabídky 2-4 lůžkových pokojů nebo apartmánů. Budete mít sociální zařízení na pokoji, neomezenou WIFI a televizor – v případě apartmánů i vlastní kuchyňku. Jednoduchý, a přesto atraktivní design s čistými liniemi vám zaručí komfort a božský klid.

Dolní Morava | Voňavá kuchyně zásobovaná z lokálních zdrojů

Místní restaurace polaská vaše chuťové buňky specialitami místní i světové kuchyně. Ať máte rádi pravé hovězí steaky, pečeného pstruha, italské rizzoto nebo staročeskou česnečku, určitě si přijdete na své. Čerstvé suroviny pocházejí od lokálních dodavatelů.

Wellness ráj na Dolní Moravě

Plavecký bazén a vířivka s masážními programy jsou zde pro vaše potěšení. Dále si můžete dopřát finskou saunu, posíllit tělo ve fitness hale s vybavením včetně TRX nebo relaxujte s celou řadou speciálních masáží a zábalů.

Tolik aktivit a tak málo času

Hotel Sport DM má širokou nabídku indoorpvých i outdoorových aktivit přesně pro vás! Půjčte si horské nebo elektro kolo na výlety po okolí nebo si zahrajte beach volejbal. Dále si můžete zahrát petangue, badminton nebo stolní tenis.

Dolní Morava | Animační programy pro nejmenší

Pokud jedete na dovolenou s dětmi, ale rádi byste si užili alespoň trochu času vlastním odpočinkem, využijte animační programy pro děti. Přátelské animátorky se postarají o program vašich dětí, zatímco vy si můžete zajít do vířivky nebo sauny.

WIFI

Parkování u objektu

Stravování