Hotel Sport Dolní Morava, který zažijete activity i odpočinek

Perfektní místo pro aktivní i rodinnou dovolenou

O zařízení

Na pomezí Orlických hor a Jeseníků se nachází malebná vesnička Dolní Morava. Hotel Sport DM je to pravé pro aktivní dovolenou. Dostane se vám nejen prvotřídního servisu, ale budete mít možnost sportovat nebo si jen tak užívat pohodu wellness.

Objevte krásy a zažijte dobrodružství východních Čech

Kam se vrtnout v Dolní Moravě a okolí? Projděte si Stezku v oblacích, rozhlednu Klepáč nebo Naučnou stezku vojenské historie v Králíkách. Zajímavostí je také Království sov a papoušků, Kaskády Prudkého potoka v obci Hanušovice nebo třeba rozhledna Králičák. A určitě nezapomeňte navštívit Pramen řeky Moravy, vyšplhat na Králický Sněžník nebo Zemskou bránu v Českých Petrovicích.

Přírodní balzám na unavené nervy

Vyberte si z nabídky 2-4 lůžkových pokojů nebo apartmánů. Budete mít sociální zařízení na pokoji, neomezenou WIFI a televizor – v případě apartmánů i vlastní kuchyňku. Jednoduchý, a přesto atraktivní design s čistými liniemi vám zaručí komfort a božský klid. Místní restaurace polaská vaše chuťové buňky specialitami místní i světové kuchyně. Ať máte rádi pravé hovězí steaky, pečeného pstruha, italské rizzoto nebo staročeskou česnečku, určitě si přijdete na své. Čerstvé suroviny pocházejí od lokálních dodavatelů.

Wellness ráj na Dolní Moravě

Plavecký bazén a vířivka s masážními programy jsou zde pro vaše potěšení. Dále si můžete dopřát finskou saunu, posíllit tělo ve fitness hale s vybavením včetně TRX nebo relaxujte s celou řadou speciálních masáží a zábalů. Hotel Sport DM má širokou nabídku indoorových i outdoorových aktivit přesně pro vás! Půjčte si horské nebo elektro kolo na výlety po okolí nebo si zahrajte beach volejbal. Dále si můžete zahrát petangue, badminton nebo stolní tenis. Pokud jedete na dovolenou s dětmi, ale rádi byste si užili alespoň trochu času vlastním odpočinkem, využijte animační programy pro děti. Přátelské animátorky se postarají o program vašich dětí, zatímco vy si můžete zajít do vířivky nebo sauny.

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

Také by vás mohlo zajímat

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com