Stromové domy v korunách stromů s bomba atmosférou

Romantika vysoko v korunách stromů

Stromové domy Green Valley

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

O zařízení

Chcete udělat pro svou drahou polovičku něco skutečně výjimečného? Pak musíte zažít Tree House, postavený s respektem k okolní přírodě. Je to výjimečné místo, které je perfektní pro zamilované nebo rodiny, kteří rádi zkouší něco nového.

Vdechujte krás přírody a obdivujte čarokrásné stavby

Ve Středočeském kraji je toho tolik k vidění! Prozkoumejte zámek Jeniště, vyšplhejte na rozhlednu Špulka a nebo navštivte ParaZOO záchrannou stanici. Nedaleko je také unikát hrad Český Šternberk, koupaliště Bioska nebo Růžová zahrada v Benešově. A nevynechejte ani zámek Konopiště, zříceninu kaple Máří Magdaleny nebo pověstný Velký Blaník, kde odpočívají blaničtí rytíři.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Zažijte propojení s přírodním světem

Domeček na Třech Dubech disponuje třemi lůžky a venkovní terasou, z níž ve výšce 9 metrů můžete obdivovat život z nové perspektivy. Toto ubytování je nicméně sezónní, takže ho můžete využít od dubna do listopadu. Tree house U Borovice je ideální pro celou rodinu. Užijte si s vašimi dětmi ubytování v korunách stromů, za které vás budou zaručeně milovat. Vraťte se s nimi ke kořenům. Poslední stromový dům připomíná zavěšení v kokonu, kde si to užijete ve dvou nebo s celou rodinou. Jde o kulatý stan zavěšený tři metry nad zemí, který je z velice prodyšné látky. Svěží a přesto teplý.

Bez elektrické energie a vody

Že jde o skutečný návrat do minulosti svědčí i fakt, že zde není elektřina ani voda. K dispozici budete mít svíčky a suchý záchod. Skutečné sprchy a záchod najdete v nedalekém dřevěném domečku. A pokud jste trochu zimomřivější, pak můžete využít i kamínka. Tady se jen tak nezastavíte! Můžete využít fotbalové hřiště, tenisové kurty, hřiště pro nohejbal i volejbal a venkovní bazén. Dále si můžete vyzkoušet golf nebo jízdu na koních. A až budete unavení, dejte si vířivku, saunu nebo si dopřejte relaxační masáž. Skutečnou romantiku zajistíte pomocí snídaňového košíku, který si můžete vychutnat na terase nebo v posteli… V areálu je ale nicméně i restaurace, kam můžete zajít na večeři nebo na skleničku.

ZJISTIT CENY A DOSTUPNOST

Dobrodružné cesty za poznáním vlastních možností

Jste vodní, adrenalinový nebo vzdušný živel? Vyberte si zážitky přesně na míru – pro vás nebo vaše nejmilejší! Vydejte se na dovolené na dobrodružství, které nezná hranic!

 

Také by vás mohlo zajímat

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Share to friends
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com