RESTAURACE Plzeň – TOP nejlepší restaurace Plzeň s porcí kulinářských zážitků

Pokud v nejbližší době plánujete navštívit Plzeň, máme pro vás několik tipů na nejlepší restaurace Plzeň, kde se dobře najíte. Podívejte se na seznam, který dominuje nejvyšší příčky zákaznických recenzí a začněte vybírat.

Nejlepší restaurace Plzeň – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: svejkupetatricatniku

Švejk Restaurant U Pětatřicátníků

Delikátní pivo a česká gastronomie

Začínáme originálním názvem moc dobré restaurace. Očekávejte příjemný interiér, výborně ošetřené pivo a českou gastronomii v moderním pojetí. Švejkovská atmosféra vás zaručeně dostane.

Zdroj: Instagram, Autor: uctivanyvelbloud

Uctívaný Velbloud

Velbloudí pivo a české speciality

Restaurace Uctívaný Velbloud patří v Plzni mezi evergreeny. Působivý interiér a atmosféra je jen začátek kulinářského zážitku. Užijte si svěží českou kuchyni, doplněnou o speciální pivo Uctívaný Velbloud 12ku.

Zdroj: Instagram, Autor: delishcz

Delish

Když hamburger, tak 150 nebo 250 g?

Vynikající burgery v restauraci Delish jsou dělané z místního masa ve 150/250 g variantách. K tomu čerstvá zelenina, speciální omáčky a točená Plzeň… Není zapomenuto ani na vegetariány, kteří si mohou objednat hermelínový burger – ty nejlepší restaurace Plzeň.

Zdroj: Instagram, Autor: baru.minarice

Everest Indian Restaurant

Poklady Indie a Nepálu

Indická kuchyně se těší široké oblibě, obzvláště díky neobvyklým kombinacím chutí, vůní a vegetarianských jídel. Ochutnejte pravé indické speciality – s masem i bez – v doprovodu nanu placek nebo rýže. Po jídle nezapomeňte ochutnat některý z tradičních dezertů.

Zdroj: Instagram, Autor: comix.kitchen.bar

Excelent Urban Pub Comix

Laskominy české i světové kuchyně

Excelent Urban Pub Comix si zakládá na poctivém a rafinovaném jídle vycházejícím z moderní kuchyně. Najdete zde české i světové dobroty, které můžete spláchnout Plzní z tanku. Komiksy na stěnách podtrhují originálního ducha restaurace.

Zdroj: Instagram, Autor: evakubinska

Šenk Na Parkánu

Plzeňská pivnice u městských hradeb

Mezi nejlepší restaurace Plzeň patří i Šenk Na Parkánu, který sází na osvědčenou českou kuchyni, dobrůtky k pivu nebo regionální speciality. Interiér šenku zobrazuje tradiční českou hospodu, ale tahle je navíc ještě spojena s Pivovarským muzeem.

Zdroj: Instagram, Autor: lucalucinak

Rango Restaurant & Hotel

Středozemní kuchyně na talíři

Rango Restaurant & Hotel je zasazen v luxusním interiéru. Na jídelníčku najdete delikatesy italské a středozemní kuchyně – křehké ryby a mořské plody, pizzu z italské pece na dřevo, těstoviny a saláty. Součástí podniku je i winebar, kde můžete posedět a ochutnat hroznové skvosty.

Zdroj: Instagram, Autor: angussteakhouseplzen

Angus Steak House Plzeň

Angus steak z nejlepšího hovězího

Specialitou Angus Steak House Plzeň jsou hovězí steaky z plemene Angus, které patří mezi vůbec nejchutnější maso svého druhu. Kvalita se totiž vždycky pozná! Vynikající steaky, burgery, lehké saláty a pochopitelně i steakové omáčky.

Zdroj: Instagram, Autor: restauracevevilach

Ve Vilách

Místo, které si podmaní všechny vaše smysly

Restaurace Ve Vilách vás dostane skvosty mezinárodní kuchyně a využívají jednoduché ingredience pro získání kreativních kombinací. Grilovaná masa, plody moře nebo ryby vám určitě zachutnají. Nezapomeňte si k jídlu dát nějak prvotřídní víno. Vyzkoušejte ty nejlepší restaurace Plzeň.

Zdroj: Instagram, Autor: disobedientleader

Le Bistro

Pochoutky pro masožrouty, vagetariány i vegany

Vynikající jídlo, které vychází vstříc všem strávníkům bez rozdílů. Lehké jídlo, které využívá kvalitní maso a čerstvou zeleninu. Dejte si šťavnatou panenku, guláš z hlívy nebo další originální dobroty. Součástí nabídky jsou hravé koktejly i vynikající káva.

Zdroj: Instagram, Autor: sasasasasakiko

Saloon Roudná

Steaková restaurace s argentinským nádechem

Saloon Roudná vychází z přípravy kvalitního masa a navíc přibližuje nám poměrně neznámou argentinskou kuchyni. Součástí tohoto konceptu je rozsáhlá vinotéka prezentující nejen argentinská vína, ale i lokální moravská.

Zdroj: Instagram, Autor: restaurace_u_majaku

Restaurace U Majáku

Koncept majáku jako symbolu pevné půdy pod nohama

V Restauraci U Majáku si každý vybere, na co má chuť. Dopřejte si speciality české kuchyně ve svěžím rázu, doplněné o čerstvé ryby, těstoviny, rizzota a saláty. Nabídka vína, whisky a kvalitních rumů také není k zahození.

Zdroj: Instagram, Autor: jdemezrat

Pivstro – Brewhemian Beer Bistro

Jak si pochutnat na jídlu i pivu 

Pivstro – Brewhemian Beer Bistro nabízí ideální kombinaci jída a piva – obojí v maximální kvalitě. Ze sezónní nabídky si určitě vyberete, ať už preferujete chilli con carne, krevety nebo smažené olomoucké tvarůžky. Průřez světovou kuchyní, jak má být.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:
Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com