Češi jako národ pivařů oceňují pivo v jakékoli formě. Mnohé z nich ale nikdy nenapadlo, že místo vysedávání u piva se do něj mohou i naložit. Správně, mluvíme o pivních lázních! Kdo nezkusil, neuvěří – ale pivo má prospěšné účinky nejen uvnitř organismu, ale i zvenčí. Pivní lázně v Kyjovském Pivovaru si zaslouží místo v naší sekci Fantastická místa – a jestli chcete vědět proč, přečtěte si následující článek. 

Když pivo hladí zevnitř i zvenčí

Většina konzumentů piva zná jeho prospěšné účinky na organismus. Vitamín B, minerály, stopové prvky, podpora oběhové a trávicí soustavy… Ale víte, jaké účinky má pivo na vlasy a pokožku?

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Pivo totiž funguje jako kondicionér – zabraňuje třepení a vypadávání vlasů, které budou hedvábné a měkké. Navíc omlazuje pokožku, odstraňuje odumřelé kožní buňky, bojuje proti akné a rovněž zpevňuje nehty.

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Komfort se vším všudy

Pivní lázně v kyjovském pivovaru vám dopřejí kompletní relax a odpočinek duše i těla. Vany a kádě jsou ručně dělané z dubového nebo modřínového dřeva z Bílých Karpat, takže jeho příjemnou vůni budete cítit po celou dobu svého wellnessu.

Zdroj: Kyjovský pivovar

V průběhu procedur můžete konzumovat pivo z pípy, která je umístěná hned vedle kádí. Užívejte si tuto jedinečnou atmosféru.

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Zmírněte úzkost a odstraňte odumřelé kožní buňky

Chmelová lázeň se sladovým peelingem je skutečně něco neobyčejného! Vaše tělo dostane spoustu prospěšných látek, zatímco sladové slupky pracují na zjemnění kůže. Teplá lázeň vás uvolní, zatímco chmel zpracuje nahromaděnou úzkost a napětí v těle. Odejdete odpočatí, vyhlazení a možná mírně pod vlivem – to zní jako skvělý večírek!

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Pusťte na své ochablé tělo živé kvasnice

Další teplá lázeň, která obsahuje živé pivovarské kvasnice. Není to tak inovativní, jak byste si mohli myslet – spousta studií potvrdila jejich ozdravné účinky na pleť a organismus. Po kvasnicové lázni budete mít pokožku jako novou – mladou, vypnutou a vyživenou.

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Žhavé rande v bylinkových bublinkách

Tady už to začíná být zajímavé! Tahle lázeň je dost velká pro 2 osoby – co takhle romantickou bublinkovou lázeň s točeným pivem po ruce? Sen každého muže. Jako bonus si můžete vybrat bylinné esence, které jsou vám příjemné, uvolní tělo a dotvoří perfektní atmosféru.

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Detoxikujte v pivních lázních s bylinkových čajem

Tato procedura má za úkol detoxikovat a očistit organismus, takže budete muset zůstat stranou od piva. Ale i tak to stojí za to! Nejdříve se uvolníte v bylinkové parní sedací kádi, pak dostanete relaxační masáž a bylinkový zábal. A k tomu čaje, kolik vypijete. Rozhodně to stojí za to, protože budete odcházet jako znovuzrození.

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar

Něco extra na závěr

Mimo výše zmíněných lázeňských procedur se můžete také objednat na masáž. Na výběr máte klasickou masáž zad a šíje anebo ji můžete doplnit o masáž nohou. Ať si vyberete cokoli z nabídky pivních lázní, určitě neprohloupíte. Kouzelné prostředí doplněné o vůni teplého dřeva a studeného piva, ochotný personál a hospoda v budově. O program na večer je postaráno!

    • Email: recepce@kyjovsky-pivovar.cz
    • Telefon: 773 795 652
    • Web: Pivní lázně

Rezervujte přímo v zařízení

Zdroj: Kyjovský pivovar

Pivní lázně v Kyjovském pivovaru

Kyjov, Jižní Morava

Pokud jste si užili trochu relaxu, možná by vám přišlo k chuti něco dobrého zakousnout či se projít po okolí. Ta nejlepší místa najdete v našem článku.

Pivní lázně

Kyjov, Jižní Morava

BUĎME PARŤÁCI


Buďte první mezi svými přáteli, kterým se JUPÍÍÍ - GO líbí