Poprvé na veletrzích cestovního ruchu

Všechno je jednou poprvé a nám se naskytla jedinečná příležitost, kterou jsme chtěli využít. Podpořit projekt Jupigo se hlavně díky šikovnému manažerovi rozhodly brněnské veletrhy, tak jsme šli do toho a rozhodli se představovat Jupigo za podpory všech tří veletrhů cestovního ruchu v Brně, Bratislavě a Praze.

JupigoTOUR – BVVeletrhy GO-Regiontour

Doma je doma a tak jsme moc rádi, že naše veletržní šňůra začíná právě v Brně. Vše jsme měli pěkně po ruce a pokud se vyskytli problémy a že se vyskytli, mohli jsme je v klidu řešit.

Podpora brněnských veletrhů byla opravdu parádní. Dostaly jsme místo, díky kterému jsme se opravdu cítili jako mezi svými, sousedili s námi dobří lidé ze stánku Jižní Moravy, stánek Brno hned naproti, v zádech Ivančicko a po levici náš Partner Mikroregion KAHAN, víc jsme si přát ani nemohli.

Bylo vidět, že on-line komunikaci má již BVV v malíčku, články, videa, mobilní aplikace, sociální sítě, všude tam na nechali veletrhy prostor i pro Jupigo, až bych řekl, že dokonce vznikla taková sociální láska mezi profily Jupigo a BVV na facebooku i instagramu. =)

Návštěvníci byli zvědaví, co že to Jupigo je a my jako včelky s radostí vysvětlovali hlavní myšlenky projektu. A abychom se na stánku bavili mohli návštěvníci v rámci všech tří veletrhů soutěž o veletržní cenu, pytel Jupigo a také probíhala velká cestovatelská soutěž.

Na první veletrh určitě nikdy nezapomeneme, byl perfektní, cítili jsme podporu od lidí i vystavovatelů, prostě všichni byli fajn.

JupigoTOUR – Incheba ITF Slovakiatour

Plní elánu a pozitivní energie, ale i fyzicky vyčerpaní z před třemi dny ukončeného veletrhu v Brně, vyrážíme na Slovensko. Z doslechu a od zkušených vystavovatelů jsme věděli, že tento veletrh bude mít dvojnásobný počet návštěvníků oproti Brnu, takže 60.000 lidí. Slovakiatour v Bratislavě je takovým cestovatelským svátkem a bylo to opravdu znát.

Místo v Brně bylo parádní, ale v Bratislavě to lepší už být nemohlo. Všechny stánky krajů, měst a organizací si byly nějak blíž a člověk měl pocit, že je opravdu jako doma. Blíže jsme byli také lidem, díky umístění přímo na hlavní.

A bylo to vše znát, cestovatelský svátek v podobě veletrhu Slovakiatour, byl opravdu plný návštěvníků, médií a pořádně to tady žilo. Naštěstí nám v průběhu JupigoTOUR pomáhali čtyři šikovní dobrovolníci, takže jsme si Bratislavu pořádně užili.

Úplně jiný veletrh a spousta nových zkušeností, to jsme opravdu nečekali. A tak ze Slovenska odcházíme se spoustou kamarádů z ostatních stánků i s příjemným pocitem z feedbacku na projekt Jupigo od lidí.

JupigoTOUR – Incheba Praha Holiday world

Skoro tři týdny odpočinku a vyrážíme směr matička Praha, za sebou máme již dva veletrhy a víme, že Holiday world bude co do počtu návštěvníků stejný jako v Brně. A opravdu se Praha nesla v pohodovém duchu.

Na třetím veletrhu cestovního ruchu, se již většina vystavovatelů zná a už jsou to všichni kamarádi. Bylo i více času a tak začínáme zkoumat zábavu na jejich stáncích. Každý se snaží něčím zaujmout a tak tady byla spousta zábavy.

Tak například u holek z VIDA! science centra jste mohli při balancování na nafukovacích balóncích, vyzkoušet různé hlavolamy a hlavní dominantu všech tří veletrhů byste určitě nepřehlédli. Jižní Čechy, právě ty svou expozicí vždy vévodí v originalitě, letos jste mohli opět vystoupat a rozhlédnout se po veletrhu, ale tentokrát z koruny stromu, který snad přivezli rovnou z natáčení Avatara.

Prostě byla Praha takovou klidnou super tečkou na závěr při Jupigo putování po veletrzích cestovního ruchu.

Poprvé a určitě ne naposled

Vyzkoušet si veletrhy cestovního ruchu a poprvé je zažít z pohledu vystavovatele, to nám v paměti zůstane asi navždy. A díky podpoře všech tří veletrhů a hlavně parádnímu přístupu vystavovatelů i návštěvníků, to určitě stálo za to.

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com