Moravské Toskánsko – Magický klenot jižní Moravy

Moravské Toskánsko vás přenese do slunné Itálie! Kouzelná oblast na jižní Moravě si specifický zvrásněný charakter, který je na světě málo k vidění. Koneckonců: konkurencí jižní Moravy je pouze italské Toskánsko a americké město Palouse.

Moravské Toskánsko vám učaruje!

1 z 50 nejkrásnějších míst na světě u nás doma!

Terénní vlny – nejvýraznější prvek tohoto regionu – nevznikly čistě přírodně, ale také jako důsledek důlní činnosti. Znalci se shodují, že místní krajina je nejkrásnější na jaře, kdy všechno kvete…. Neměli byste ale zanevřít ani na podzim – zaoraná pole dávají neobvyklé krajině zbrusu nový půvab.

Magický klenot obdivuje celý svět

Fotografové z celého světa jezdí dokumentovat neokoukaná panoramata, která se prostě neomrzí. Zvrásněná půda lemovaná osamělými stromy a kapličkami je prostě pohlazením po duši – závanem časů, kdy jsme se ještě nebáli zastavit na místě a rozhlížet se kolem…

Okoštujte Moravské Toskánsko!

Toto místo má ale mnoho co nabídnout i ne fotografům! Pokud jezdíte na kole, měli byste tohle místo rozhodně vyzkoušet. Stejně tak lidé se slabostí pro dobrá vína si v tomto kraji přijdou na své! V okolí můžete navštívit hrady a zámky, tradiční vesničky… Ale takhle bychom mohli pokračovat ještě dlouho!

Sečteno, podtrženo: Toto místo musíte navštívit osobně. Jen tak opravdu objevíte kouzlo kraje, jehož fotografie si získaly úžas celého světa. Nechte se unést do zázračné krajiny, jejíž barvy, vůně a kompozice vás přenesou do jiného světa.

Kam vyrazit s dětmi?

V Bukovanském mlýně splní nejtajnější tužby vašich ratolestí! Projížďky na koních, oslíci, poníci, domácí zvířátka, minigolf, lukostřelba, bazén, masážní stezka, větrný mlýn i ROZHLEDNA. Minifarma s kontaktními výběhy je ZDARMA! Skutečná PECKA.

Poznejte místo, kde se nikdy nebudete NUDIT vy ani vaše DĚTI

Kde se ubytovat?

V penzionu Longus, který najdete v srdci Moravského Toskánska přímo na malebném náměstí města Kyjov, není nouze o zážitky ani pohodu! Špičkové apartmány, sauna, vířivka i domácí zákusky pro vaše mlsné jazýčky.

Užijte si užasné WELLNESS POBYTY se sladkým pokušením 

Kam zajít do sklípku?

Tady se snoubí chuť lahodného vína s vůní vynikajícího jídla. Ve sklípku vinařství SPIELBERG si pochutnáte na skutečných skvostech ze šťavnatých hroznů, skvělém jídle a zazpíváte si za zvuků cimbálky.

LAHODNĚJŠÍ víno, než u KRÁLE VÍN, jen tak jinde nenajdete

Lepší místo jinde nenajdete a budete se sem rádi vracet!

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Nejlepší místa, výlety i zážitky pro vaše příběhy najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Autor: Radek Severa

Město Kyjov

Infocentrum Kyjov

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com