Moravské Toskánsko vás přenese do slunné Itálie! Kouzelná oblast na jižní Moravě si specifický zvrásněný charakter, který je na světě málo k vidění. Koneckonců: konkurencí jižní Moravy je pouze italské Toskánsko a americké město Palouse. 

Moravské Toskánsko vám učaruje!

moravské toskánsko
Autor: Radek Severa

1 z 50 nejkrásnějších míst na světě u nás doma!

Terénní vlny – nejvýraznější prvek tohoto regionu – nevznikly čistě přírodně, ale také jako důsledek důlní činnosti. Znalci se shodují, že místní krajina je nejkrásnější na jaře, kdy všechno kvete…. Neměli byste ale zanevřít ani na podzim – zaoraná pole dávají neobvyklé krajině zbrusu nový půvab.

moravské toskánsko
Autor: Radek Severa

Magická krajina – Světový unikát!

Fotografové z celého světa jezdí dokumentovat neokoukaná panoramata, která se prostě neomrzí. Zvrásněná půda lemovaná osamělými stromy a kapličkami je prostě pohlazením po duši – závanem časů, kdy jsme se ještě nebáli zastavit na místě a rozhlížet se kolem…

moravské toskánsko
Autor: Radek Severa

Okoštujte Moravské Toskánsko!

Toto místo má ale mnoho co nabídnout i ne fotografům! Pokud jezdíte na kole, měli byste tohle místo rozhodně vyzkoušet. Stejně tak lidé se slabostí pro dobrá vína si v tomto kraji přijdou na své! V okolí můžete navštívit hrady a zámky, tradiční vesničky… Ale takhle bychom mohli pokračovat ještě dlouho!

moravské Tokánsko
Autor: Radek Severa

Sečteno, podtrženo: Toto místo musíte navštívit osobně. Jen tak opravdu objevíte kouzlo kraje, jehož fotografie si získaly úžas celého světa. Nechte se unést do zázračné krajiny, jejíž barvy, vůně a kompozice vás přenesou do jiného světa.

Lepší místo jinde nenajdete a budete se sem rádi vracet!

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Okoštujte Moravské Toskánsko – Výlety a zážitky pro vaše příběhy najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Moravské Toskánsko