Restaurace JIHLAVA | TOP místa plan jemné a delikátní chuti

Jihlava nabízí spoustu míst k potěše ducha. Neměli bychom ale zapomínat na radosti těla, které jsou stejně důležité. Podívejte se na dopručené tipy, které nejvíce bodují v žebříčcích zákaznické spokojensti. Zde přinášíme nejlepší restaurace Jihlava, ve kterých si skutečně pochutnáte.

Nejlepší restaurace Jihlava – Gurmánské zážitky

Tři Knížata

Originální gastronomie, na které si pochutnáte

Restaurace Jihlava – jedna z nejoblíbenějších se jmenuje Tři Knížata. Můžete se těšit na kreativní jídla s kvalitně připraveným masem, italská rizzota, těstoviny i osvěžující saláty. Určitě vás nezklame ani interiér – elegantní lomené oblouky a decentní osvětlení tvoří velmi harmonickou atmosféru.

Více informací >

Restaurace Buena Vista

Delikatesy v kubánském stylu

Restaurace Buena Vista má překrásný interiér v kubánském stylu. Pokud hledáte něco nového, zkuste jejich speciality jihoamerické a kubánské kuchyně. Hlavními pilíři jsou steaky, dary moře a ryby, které jsou doplněny svěží nabídkou salátů a těstovin.

Více informací >

Radniční restaurace

Moderní česká kuchyně a pivo z tanku

Radniční restaurace si zakládá na moderním pojetí tradiční kuchyně, která je doplněna místním pivem přímo z tanku a kvalitním vínem. Pivo si v restauraci můžete zakoupit nebo alepsoň ochutnat místní kávu praženou speciálně pro Radniční restauraci – nejlepší restaurace Jihlava.

Více informací >

Parlament na Terasách

To nejlepší z kuchařek vašich babiček

Jihlavský Parlament na Terasách překrásně kombinuje recepty našich babiček s moderními prvky, které uspokojí i náročného strávníka. Mimo delikátní jídlo si můžete vybrat ze širokého sortimentu točeného piva.

Více informací >

La Oliva

Sezónní jídelníček a čerstvě pražená káva

La Oliva v srdci Jihlavy je café restaurant, kde se můžete těšit na kvalitní, lehké a svěží jídlo, které těží to nejlepší ze sezónních dobrot. Protože jde i o kavárnu, můžete se těšit na nepřeberné množství vynikajících vín, vlastní praženou kávu z celého světa a točené pivo.

Více informací >

Gambrinus Street Jihlava

Skvělé pivo a delikatesy z lokálních surovin

Gambrinus Street Jihlava nabízí lahůdky k jídlu i k pití. Restaurace vám nabídne to nejlepší z české i světové kuchyně, obohacené o lokální čerstvé suroviny. Na zapití takových delikates je nejlepší místní točené pivo.

Více informací >

Steak House Jack

Pravý a nefalšovaný Steak House

Steak House Jack přináší celou řadu steaků – kuřecí prsa, vepřová krkovice, hovězé nebo z jelena. Ke steaku si můžete dát lehký salát nebo přílohu a pochopitelně doplnit maso vynikající steak omáčkou.

Více informací >

Pizzeria Venezia

Voňavá pizza z pece vytápěné dřevem

Italská kuchyně tak, jak ji milujeme. Voňavá pizza se sýrem, který se ještě táhne anebo další klasiky z Apeninského poloostrova – těstoviny, rizzota, grilovaná masa a další dobroty. Nezapomeňte si k jídlu dát i nějaké šmrncovní víno – prostě nejlepší restaurace Jihlava.

Více informací >

Pivní ráj

Pivní ráj pro pravé Čechy

I když je Pivní ráj spíše hospodou jen tak na pivko, najíte se tam také moc dobře. Takže mimo širokého sortimentu točených piv si můžete dát i něco dobrého – ať už něco klasického k pivu nebo výběr z denního menu.

Více informací >

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Liberec

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com