Aqualand Moravia

Poklidné plavání, vzrušující sjezdy na tobogánech, dokonalé uvolnění v wellness a panoramatický výhled na okouzlující krajinu Pálavy. To všechno a mnohem více si můžete užít v největším českém aquaparku, Aqualandu Moravia, který se nachází v Pasohlávkách, pouhých 20 minut jízdy autem od Brna.

Ať už jste zkušení milovníci tobogánů nebo preferujete odpočinek ve vířivce, v Aqualandu si najdete to své. S 18 různými atrakcemi a tobogány a rozsáhlým wellness centrem budete mít dostatek možností, kam se vydat jako první.

Aqualand Moravia

Bazén na každém kroku a teplé moře

Pokud jste vášnivými milovníky bazénů a vody, budete z Aqualandu nadšeni a jen tak se odtud neodeberete. Korunu všem mořím zde drží Neptunův bazén, kde si nejen odpočinete a zaplavete, ale dokonce si můžete vychutnat nápoj přímo ve vodě.

Odtud se také přesunete do venkovního vyhřívaného bazénu Riviéra, odkud se otevírá dechberoucí výhled na Pálavské vršky. Venku si také můžete vychutnat termální bazény Romulus a Remus, které mají teplotu až 37 °C a jsou otevřené po celý rok. Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dva dětské bazény s tobogány, vodními děly a zábavnými prvkami. A pokud se potřebují po vyčerpávajících vodních hrátkách odpočinout, mohou si odpočinout v dětské odpočívárně.

Aqualand Moravia

Od roku 2023 se Aqualand chystá zvýšit teplotu bazénů, aby vám poskytl tropický zážitek jak ve vodě, tak na souši. Můžete se těšit na příjemné teploty v:

  • Neptunově bazénu s teplotou vody 33 °C
  • Relaxačním bazénu s teplotou vody 38 °C
  • Bazénu Night Sky s teplotou vody 36 °C
  • Whirlpoolu Denní lázně s teplotou vody 36 °C
  • Bazénu pro nejmenší s teplotou vody 33 °C

Během zimy 2023 došlo také k rozšíření o nový dětský bazén Tutti Frutti na místě bazénu Calimero, vybavený dvěma tobogány, dvojitou skluzavkou a dalšími hravými prvky. Termální bazény Romulus a Remus také prošly renovací a mohou se těšit na návštěvníky od února 2023. Brzy se k nim přidá i největší venkovní bazén Riviéra.

18 jízd pro malé i velké sportovce

18 jízd pro malé i velké sportovce

Toužíte po opravdové adrenalinové jízdě v aquaparku? Pokud ano, tak jste na správném místě. Při návštěvě Aqualandu se totiž můžete vrhnout na 18 vnitřních tobogánů a skluzavek, které přitahují nejen začátečníky, ale i zkušené milovníky tobogánů. Vyzkoušejte například Niagáru, Wild River nebo tobogán Blue Trio, na kterém se můžete projet dokonce ve třech na jednom raftu. A pokud máte odvahu, neváhejte a vyzkoušejte skluzavku Kamikadze nebo místní oblíbenou legendu U Wave.

Dobroty z restaurace Imperium i cappuccino z Coffeelandu

Po takové vzrušující jízdě pravděpodobně ucítíte pořádný hlad, takže se vydejte do restaurace Imperium, která se nachází přímo vedle tobogánové haly. Zde si můžete vychutnat širokou škálu českých i mezinárodních klasik, sladké dezerty, nadýchané palačinky nebo zdravé pokrmy z salátového baru. Pokud se vám zachtí po lahodném krémovém cappuccinu nebo dalším dezertu, navštivte kavárnu Coffeeland o patro výše, odkud je mimochodem úchvatný výhled na Pálavu.

Dvoupodlažní wellness pro milovníky relaxace

Dvoupodlažní wellness pro milovníky relaxace

Nedovedete si představit příjemnější den než ten strávený v sauně nebo vířivce? Pojďme na to. Aqualand Moravia se může pochlubit dvoupatrovým wellness centrem, které nabízí dvě tematické oblasti – Forum Romanum a Pálava, s celkem 30 saunami a procedurami. Forum Romanum je inspirováno starověkým Římem a zahrnuje voňavou Biosaunu, Infrakabinu a tradiční římské lázně Tepidarium a Laconium.

Pro uvolnění bolavých svalů a tíživé hlavy jsou k dispozici relaxační bazény a vířivky s teplotou až 37 °C. Opatření Pálava, které zachycuje krásy jižní Moravy, se nachází o patro výše. Zde si můžete užít odpočinek v Tepidáriu inspirovaném moravským vinným sklípkem, posílit imunitu ve sněžné jeskyni Lednici s pravým sněhem nebo relaxovat ve vyhřáté vířivce Morava. Určitě stojí za vyzkoušení i finská Panorama sauna, která nabízí úžasný výhled na okolní přírodní krásy.

Autem, vlakem i autobusem

Příjezd do Aqualandu je snadný autem. Pro návštěvníky je k dispozici bezplatné parkoviště, kde mohou pohodlně zaparkovat po celý den. Pro ty, kteří chtějí cestovat z Brna, je k dispozici autobusová linka 105, která vás doveze přímo k vstupním branám aquaparku a zpět. Aquabus je k dispozici na zastávkách Zvonařka a Ústřední hřbitov v Brně. Další možností je cestovat vlakem a využít železniční stanici Vranovice.

Mapa

Cena

Cena
Normální cena 1 099 Kč
Zlevněná cena 799 Kč

Otevírací doba

Období Otevírací doba
leden – prosinec Pondělí – neděle, 10:00 – 21:00
Poznámka:
Poslední možný vstup do areálu do 19:30, uzavření venkovních bazénů Riviéra, Romulus a Remus v 20:00. Saunový svět se otevírá ve 12:00, v neděli od 13:30.

Kontakty

Kontaktní údaje Informace
Telefon +420 734 757 001
E-mail [email protected]
Facebook https://www.facebook.com/AqualandMoravia
Instagram https://www.instagram.com/aqualand_moravia/
Oficiální webová stránka https://www.aqualand-moravia.cz/
Oficiální webová stránka (dodatečně) https://www.aqualand-moravia.cz/partneri
Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com