Aquapalace Praha slibuje moře zábavy pro malé i velké. Ať už jste fanouškem kondičního plavání, bláznivých atrakcí anebo preferuje wellness, tady si přijdete na své. Rádi vám ukážeme, co všechno tady můžete zažít. 

Zdroj: Instagram, Autor: janbrejla

Poklady, spirály a trocha odpočinku

V Aquapalace Praha najdete Palác pokladů, který si oblíbí hlavně vaše vaše děti – nechte je řádit. V Paláci dobrodružství na vás čeká celkem 860 metrů tobogánů a skluzavek, které vyšponují váš adrenalin na maximum. A potom si můžete trochu orazit v relaxační zóně, kde si můžete jen tak plavat nebo se naložit do vířivky.

Zdroj: Instagram, Autor: aquapalace.praha

Venkovní divoká řeka a korálový dóm

V letní sezóně si můžete vyzkoušet venkovní divokou řeku, která vás přímo vtáhne do víru zábavy. Rozhodně si nenechte ujít korálový dóm, kde mohou děti pozorovat rybičky v přirozeném prostředí. A když už jsme u té letní sezóny, tak je samozřejmě připraveno venkovní koupaliště.

Zdroj: Instagram, Autor: aquapalace.praha

Co takhle trochu přitopit!

Část Aquaparku Praha je připravena jako Saunový svět, který prohřeje kosti a povzbudí mysl. Detoxikujte organismus ve 14 různých typech sauny. A že výběr je skutečně veliký – od finské po římské sauny a také speciální rituály, které vám trochu ozvláštní obvykle trochu nezáživný pobyt v sauně.

Zdroj: Instagram, Autor: zuzana.ez

Kompletní osvobození od zatěžující rutiny

A to skutečně se vším všudy! Celá řada masáží, které mohou hýčkat vaše tělo od několika minut do několika hodin. Soukromé vířivky s jahodami a šampaňským. Kosmetické a léčebné procedury, takže ať už máte problém s duší nebo tělem, tady je správné místo na to se od nich odprostit.

Zdroj: Instagram, Autor: aquapalace.praha

Pokud chcete něco extra, sledujte kalendář

Aquapalace Praha dělá speciální akce, které vám mohou zvednout náladu. Speciální akce pro studenty, hudební akce a mnoho dalšího! Objevujte neobjevené a hledejte nenalezitelné. To a ještě mnnohem víc!

View this post on Instagram

Самое большое в Европе водное лазерное шоу "Aquapalace". 🎄😱🌎❤️ О мой Бог! Я в шоке. #instaprague #happynewyears #prague #happychristmas

A post shared by Шимохин Владимир Георгиевич (@vladimir_shimokhin) on

Milujeme cestování a překrásná místa 

Máte krásné fotky nebo videa z výletu, dovolené či z nějakého nádherného koutu světa? Přidejte k nim náš tag #jupigo a rádi zveřejníme i Váš příspěvek.

 Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

https://www.aquapalace.cz

Aquapalace Facebook

https://www.facebook.com/aquapalace.cz/