Aquapalace Praha – Bláznivé atrakce, Relax a wellness, Bazény a tobogány a bohatý kulturní program

Aquapalace Praha slibuje moře zábavy pro malé i velké. Ať už jste fanouškem kondičního plavání, bláznivých atrakcí anebo preferuje wellness, tady si přijdete na své. Rádi vám ukážeme, co všechno tady můžete zažít.

Poklady, spirály a trocha odpočinku

V Aquapalace Praha najdete Palác pokladů, který si oblíbí hlavně vaše vaše děti – nechte je řádit. V Paláci dobrodružství na vás čeká celkem 860 metrů tobogánů a skluzavek, které vyšponují váš adrenalin na maximum. A potom si můžete trochu orazit v relaxační zóně, kde si můžete jen tak plavat nebo se naložit do vířivky.

Venkovní divoká řeka a korálový dóm

V letní sezóně si můžete vyzkoušet venkovní divokou řeku, která vás přímo vtáhne do víru zábavy. Rozhodně si nenechte ujít korálový dóm, kde mohou děti pozorovat rybičky v přirozeném prostředí. A když už jsme u té letní sezóny, tak je samozřejmě připraveno venkovní koupaliště.

Co takhle trochu přitopit!

Část Aquaparku Praha je připravena jako Saunový svět, který prohřeje kosti a povzbudí mysl. Detoxikujte organismus ve 14 různých typech sauny. A že výběr je skutečně veliký – od finské po římské sauny a také speciální rituály, které vám trochu ozvláštní obvykle trochu nezáživný pobyt v sauně.

Kompletní osvobození od zatěžující rutiny

A to skutečně se vším všudy! Celá řada masáží, které mohou hýčkat vaše tělo od několika minut do několika hodin. Soukromé vířivky s jahodami a šampaňským. Kosmetické a léčebné procedury, takže ať už máte problém s duší nebo tělem, tady je správné místo na to se od nich odprostit.

Pokud chcete něco extra, sledujte kalendář

Aquapalace Praha dělá speciální akce, které vám mohou zvednout náladu. Speciální akce pro studenty, hudební akce a mnoho dalšího! Objevujte neobjevené a hledejte nenalezitelné. To a ještě mnnohem víc!

Milujeme cestování a překrásná místa

Máte krásné fotky nebo videa z výletu, dovolené či z nějakého nádherného koutu světa? Přidejte k nim náš tag #jupigoa rádi zveřejníme i Váš příspěvek.

Aquapalace Praha

https://www.aquapalace.cz

Aquapalace Facebook

https://www.facebook.com/aquapalace.cz/

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com