iQLANDIA – Když se věda stává živým organismem

iQLANDIA Liberec je místo, kde se věda promění v zázračnou zábavu, která učí malé i velké o chodu našeho světa. Pokud nejste rození intošové, nenechte se odradit! Tohle ani zdaleka nepřipomíná nudné hodiny fyziky a chemie ze základní školy. Naopak – věda se stává živým orgasnismem, který vás vyzývá, abyste ho začali objevovat.

iQLANDIA v (možná hranaté) kostce

iQLANDIA Liberec představuje 5 pater zábavy, která ve vás podnítí jiskřičku zájmu o moderní vědy. Užijete si science show, které interaktivně oživí všechny nudné poznatky z učebnic. Praktické workshopy a expozice, tajemství chemických laboratoří a různé vědecké aktivity za asistence skutečných znalců. Tak pojďme na to!

Ke hvězdám a zpět

Objevujte tajuplné záhady vesmíru. Sluneční soustava jen čeká, až začnete obdivovat její krásy. Můžete se podívat na pitvu mimozemšťana, vyzkoušet si život kosmonauta nebo si prohlédnout přistávací modul.

Vesmír jako na dlani

Prozkoumejte taje a krásy vesmíru, které ve svém životě vidělo pouze pár příslušníků rodu Homo Sapiens. Absolvujte výcvik kosmomnauta, zažijte 3G přetížení a prohlédněte si expozice z různých oblastí fyziky. Je to skutečně hluboký zážitek!

Humanoidní robot aneb Když se sci fi stane skutečností

Vývoj nezastavíš! Popovídejte si s humanoidem, který zvládne konverzaci v několika jazycích a je skutečným vrcholem moderní techniky. Zbytek expozice je věnován biologii a zkoumání problematiky lidského těla. Interaktivní expozice vám ukáže lidské tělo z úplně jiného pohledu, než jste dosud znali.

V hlavní roli sex

Expozice Sexmisie odhalí všechna zákoutí sexu a dospívání. Toto období je pro chlapce a dívky velmi náročné, a tyto expozice jim nenásilnou formou vysvětlí, jak to v životě dospělých chodí! Tato expozice je vhodná i pro školní exkurze – tato sexuání výchova udělá život snadnější nejednomu učiteli.

Praktická fyzika, kterou máme všichni doma

Pokud vás vaše dítě obtěžuje neustálými dotazy a dokonce vás občas dostane do úzkých, tahle expozice vám rozhodně uleví. Dozvíte se, jak fungují domácí spotřebiče, odkud se bere elektřina a kam mizí všechno ze záchoda. Máte ještě víc otázek? Možná se něco přiučíte i vy sami.

Hry, které objeví, že máte doma malého fyzika

Na střeše centra je soubor různých her a hlavolamů, které jsou klasické a kompletně bez moderní techniky. Povzbuzují fantazii, logické myšlení a přirozenou dětskou hravost. Tohle všechno je ale jen malý kousek z věděckého bohatství, které v iQLANDIA najdete!

Milujeme cestování a překrásná místa

Máte krásné fotky nebo videa z výletu, dovolené či z nějakého nádherného koutu světa? Přidejte k nim náš tag #jupigo a rádi zveřejníme i Váš příspěvek.

 Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

iQLANDIA Liberec

iQLANDIA Liberec

www.iqlandia.cz

iQLANDIA Liberec wikipedie

https://cs.wikipedia.org/wiki/IQLANDIA

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com