iQLANDIA Liberec je místo, kde se věda promění v zázračnou zábavu, která učí malé i velké o chodu našeho světa. Pokud nejste rození intošové, nenechte se odradit! Tohle ani zdaleka nepřipomíná nudné hodiny fyziky a chemie ze základní školy. Naopak – věda se stává živým orgasnismem, který vás vyzývá, abyste ho začali objevovat. 

Zdroj: Instagram, Autor: iqlandia

iQLANDIA v (možná hranaté) kostce

iQLANDIA Liberec představuje 5 pater zábavy, která ve vás podnítí jiskřičku zájmu o moderní vědy. Užijete si science show, které interaktivně oživí všechny nudné poznatky z učebnic. Praktické workshopy a expozice, tajemství chemických laboratoří a různé vědecké aktivity za asistence skutečných znalců. Tak pojďme na to!

Zdroj: Instagram, Autor: peef65

Ke hvězdám a zpět

Objevujte tajuplné záhady vesmíru. Sluneční soustava jen čeká, až začnete obdivovat její krásy. Můžete se podívat na pitvu mimozemšťana, vyzkoušet si život kosmonauta nebo si prohlédnout přistávací modul.

Zdroj: Instagram, Autor: zbanokova

Vesmír jako na dlani

Prozkoumejte taje a krásy vesmíru, které ve svém životě vidělo pouze pár příslušníků rodu Homo Sapiens. Absolvujte výcvik kosmomnauta, zažijte 3G přetížení a prohlédněte si expozice z různých oblastí fyziky. Je to skutečně hluboký zážitek!

Zdroj: Instagram, Autor: andisek27

Humanoidní robot aneb Když se sci fi stane skutečností

Vývoj nezastavíš! Popovídejte si s humanoidem, který zvládne konverzaci v několika jazycích a je skutečným vrcholem moderní techniky. Zbytek expozice je věnován biologii a zkoumání problematiky lidského těla. Interaktivní expozice vám ukáže lidské tělo z úplně jiného pohledu, než jste dosud znali.

Zdroj: Instagram, Autor: _k_r_i_z_a_k_

V hlavní roli sex

Expozice Sexmisie odhalí všechna zákoutí sexu a dospívání. Toto období je pro chlapce a dívky velmi náročné, a tyto expozice jim nenásilnou formou vysvětlí, jak to v životě dospělých chodí! Tato expozice je vhodná i pro školní exkurze – tato sexuání výchova udělá život snadnější nejednomu učiteli.

Zdroj: Instagram, Autor: iqlandia

Praktická fyzika, kterou máme všichni doma

Pokud vás vaše dítě obtěžuje neustálými dotazy a dokonce vás občas dostane do úzkých, tahle expozice vám rozhodně uleví. Dozvíte se, jak fungují domácí spotřebiče, odkud se bere elektřina a kam mizí všechno ze záchoda. Máte ještě víc otázek? Možná se něco přiučíte i vy sami.

Zdroj: Instagram, Autor: iqlandia

Hry, které objeví, že máte doma malého fyzika

Na střeše centra je soubor různých her a hlavolamů, které jsou klasické a kompletně bez moderní techniky. Povzbuzují fantazii, logické myšlení a přirozenou dětskou hravost. Tohle všechno je ale jen malý kousek z věděckého bohatství, které v iQLANDIA najdete!

Milujeme cestování a překrásná místa 

Máte krásné fotky nebo videa z výletu, dovolené či z nějakého nádherného koutu světa? Přidejte k nim náš tag #jupigo a rádi zveřejníme i Váš příspěvek.

 Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

iQLANDIA Liberec

iQLANDIA Liberec

www.iqlandia.cz

iQLANDIA Liberec wikipedie

https://cs.wikipedia.org/wiki/IQLANDIA