RESTAURACE Ústí and Labem – TOP místa s dobrotami na talíři

Zajímá vás, co dobrého si můžete dát v Ústí nad Labem? Připravili jsme pro vás seznam těch nejoblíbenějších míst na základě jejich oblíbenosti v uživatelských recenzí. Zde jsou tedy ty nejlepší restaurace Ústí nad Labem, které můžete navštívit a ochutnat…

Nejlepší restaurace Ústí nad Labem – Gurmánské zážitky

Replay To El Paso

Pikantní zastavení v Mexiku

Replay To El Paso je stylová mexická restaurace, kde kombinují neobvyklé chutě v exotickém duchu. Mimo originálních původních receptur můžete ochutnat mexické pivo, několik druhů tequily nebo míchané nápoje.

Více informací >

Restaurace Kocanda

Jídlo pro labužníky

Restaurace Kocanda se specializuje na klasickou českou kuchyni, ale můžete tam najít i takové libůstky jako steaky z vyzrálého hovězího. V moderním a vzdušném interiéru vám bude příjemně, a když si k jídlu dáte pivečko, určitě neprohloupíte. Ty nejlepší restaurace Ústí nad Labem.

Více informací >

Taj Mahal Ústí nad Labem

V orientálním světě okouzlujících chutí a vůní

Taj Mahal Ústí nad Labem vychází z koncepce indické kuchyně, která je po celém světě proslulá nepřeberným množstvím vůní a neotřelých chutí. Ochutnejte netradiční výběr pokrmů, který ocení také vegetariáni.

Více informací >

Pivovar na Rychtě

Pivovar přímo v srdci Ústí

Mezi nejlepší restaurace Ústí nad Labem patří i Pivovar na Rychtě, který na vás dýchne starými časy – atmosféra se dá přirovnat ke klasické české pivnici. Těšte se na vynikající českou kuchyni, podtrženou místním pivem. Pokud máte chuť na něco zvláštního, dejte si burger nebo speciality z grilu či vynikající saláty.

Více informací >

Restaurace Motýlek

Poctivá kuchyně a moderní gastronomie

Restaurace Motýlek má sympatický interiér, ve kterém se budete cítit jako doma. Můžete se těšit na dobroty moderní gastronomie z čerstvých surovin, které se vyznačují vysokou kvalitou. Nezapomeňte si k večeři dát nějaké dobré vínko.

Více informací >

La Puerta Del Mexico

Pravé Mexiko přímo v Ústí nad Labem

Pravé Mexiko můžete ochutnat v La Puerta Del Mexico. Originální mexické suroviny jsou zkomponovány do pikantního uměleckého díla. Pokud máte v oblibě enchillada, burrito nebo fajitas, pak si to tady skutečně užijete.

Více informací >

Pivovarská šenkovna

Vítejte v nejstarší hospodě v Ústí

Pivovarská šenkovna funguje už od roku 1886. Užijte si široký záběr gastronomických zážitků z české i evropské kuchyně. Pokud přemýšlíte nad vhodným nápojem, dejte si delikátní nepasterizované pivo z tanku.

Více informací >

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com