Restaurace Brambory Pankrac

Objevte rozmanitost bramborových pokrmů inspirovaných kulinářskými tradicemi různých zemí! Přijďte ochutnat širokou škálu lahůdek z brambor v jedinečném podniku v Praze! Cestovali jsme po farmách po celém světě i v České republice, abychom vám představili chutné pokrmy připravené s použitím výběrových bramborových odrůd, které si můžete dopřát doplněné o skvěle načepované Plzeňské pivo.

U nás brambory nejsou jenom doplňkem, ale představují širokou škálu chuťových a barevných možností, od tradičních hranolků až po exotické pokrmy s chobotnicí nebo ceviche. Vyberte si svou oblíbenou odrůdu a my vám rádi doporučíme, jak ji nejlépe využít! Dejte nám vědět, na jakou kuchyni máte chuť, a pokud se v ní vyskytují brambory, připravíme pro vás jeden z našich nejlepších receptů a lahůdek s touto úžasnou přísadou.

Restaurace Brambory Pankrac

Náš hlavní kuchař Lukáš Soukup věnuje svou vášeň gastronomii vždycky s láskou, ať už přijdete na oběd, na rychlý snack, na večerní pivo s přídavkem nebo na zvláštní gastronomickou událost!

Kontakty

Adresa Kontaktní údaje E-mail Webové stránky
Na Pankráci 1724/129 +420 257 960 297 [email protected] https://www.bramborynapankraci.cz/

Mapa

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com