Bukovanský mlýn – Opravdový ráj pro vás i vase ratolesti

Bukovanský mlýn nabízí povyražení pro malé i velké. Chcete strávit super víkend na jižní Moravě? Hledáte nejlepší místo pro dovolenou s dětmi? Nebo rádi poznáváte něco nového se sklenkou v ruce? Ano, Ano, Ano! Vítejte v Bukovanském mlýně.

Bukovanský mlýn u Kyjova

Bukovanský mlýn není mlýnem pro nic za nic

Bukovanský větrný mlýn je dominantou okolí, a proto ho skutečně nepřehlédnete. Z třípatrové ROZHLEDNY budete mít okolní políčka, sady a vinice jako na dlani. Mimo to zde můžete také navštívit malou galerii slovácké kuchyně, která vám přiblíží, jak kdysi vařily naše prababičky. Je zde také vystavena tradiční užitková keramika ze slovácké dílničky, z níž si můžete koupit malý suvenýr domů.

Projížďky na koních aneb vše, co jste nevěděli o koních

Děti i dospělí milují kontakt se zvířetem, které je tak velké a inteligentní jako je kůň. Ano, může se vám to zpočátku zdát bláhové, ale koně a péči o ně si prostě zamilujete. Profesionální tým v Bukovanském mlýnu nabízí citlivé vedení a podporu – ať chcete provézt děti po jízdárně, sami si vyjet do přírody anebo začít skutečný výcvik s instruktorem. Pojďte, koně a poníci všech barev a velikostí čekají právě na vás.

Ve šlépějích Winnetoua, náčelníka Apačů

Kluci i holky milují hry na kovboje a indiány – nebo znáte jedno dítě, které se nikdy nepokusilo vyrobit luk z klacku a šňůry na prádlo? V Bukovanském mlýně je nově vybudovaná (luko) střelnice! Dostanete instruktáž, všechny ochranné pomůcky a můžete začít zavrtávat šípy do terčů. Tahle vzrušující nabídka není jenom pro děti, ale i pro maminky a tatínky, kteří teskně vzpomínají, jaké to bývalo, než si sami udělali hromadu ratolestí.

Minifarma s kontaktními výběhy ZDARMA!

Koníci nejsou jediná zvířátka, která můžete na mlýně vidět. Nejnovějšími přírůstky jsou oslíci Ondrášek a Olinka, které můžete navštívit v kontaktním výběhu. Brzy se jejich rodina ještě rozroste o několik minioslíků, aby jim nebylo smutno.

Vstříc nekonečnému bohatství golfového přeborníka

Dobře, možná je to trochu nadnesené, ale zní to lépe než – Pojďte zamachrovat na minigolf! Nicméně, zpět k tématu. Pokud máte chuť na klidné odpoledne, ale výčitky svědomí vás nenechají válet se celý den v posteli, pak je minigolf skvělá zábava pro vás i vaše ratolesti. Popovídáte, sem tam kousek popojdete, předvedete pár úderů (které díky bohu nejsou moc daleko od sebe) a HURÁ

Bukovanský mlýn | A co další zvířátka?

Mimo koníků, oslíků a poníků můžete ve mlýně ještě vidět ovečky, kozy a králíky, což vaše děti dozajista ocení. Jako v každém správném mlýně i tady mají mnoho koček a koťátek, se kterými si můžete hrát. Každé dítě vám udělí titul “RODIČE ROKU”, pokud tady s vámi prožije víkend či dovolenou!

To byl ale hic

Je léto, sluníčko praží, a ať už preferuje pomalé přecházení minigolfového hřiště nebo běháte za kopačákem, určitě neodmítnete nabídku na trochu osvěžení. Tím ovšem nemyslíme restauraci s točeným pivem, ale venkovní bazén! V azurové hlubině se můžete s dětmi do sytosti vydovádět nebo jen tak ležet na trávě a stavět vzdušné zámky… Vždyť máte dovolenou!

Nezapomínejme ani na nejmenší

Pokud máte s sebou na dovolené malé děti, někdy běháte zprava doleva a ani si nestačíte dát pivo. To zní jako trochu smutná dovolená! Nebojte se, v areálu najdete i dětské hřiště, kde se vaši potomci určitě nebudou nudit. Pískoviště, klouzačky, houpačky, domečky a mnohem víc. Má to jedinou nevýhodu – možná budete mít problém dostat je do postele.

Senzitivní terapie Mlynářskou masážní stezkou

Součástí zábavy pro děti je Mlynářská masážní stezka, která se chodí naboso. Reflexní zážitek, při němž pociťujete chodidly vše od štěrku, oblázků, šišek, lesní půdy… Ale tohle není atrakce jen pro děti – měli byste ji vyzkoušet i vy.

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Bukovanský mlýn u Kyjova si 💖 zamilujete!

Oficiální web | FB Bukovanský mlýn

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com