14 výletů do nádherné rozhoupané krajiny v Moravském Toskánsku – Tipy kam s dětmi jižní Morava

Pokud chcete objevovat krásu místní přírody, jděte po stopách unikátního projektu, který si dal za cíl zpřístupnit zajímavá místa turistům a nechat je ponořit se do momentálního okamžiku… V tipu kam s dětmi Jižní Morava se budete kochat pohledem na krajinu z pohodlí 14-ti houpaček zavěšených na stromech. 14 kouzelných míst v nádherné přírodě!

Kam s dětmi jižní Morava – Moravské Toskánsko

Jak to všechno začalo?

Parta kamarádů s Kyjovska přišla s unikátním nápadem, jak doslova rozhoupat Kyjovské Slovácko… Na 14 míst umístili na stromy dřevěné houpačky, které vysloveně zvou k vyzkoušení. Houpačky jsou situovány na vycházkových místech, kde je snadné na ně narazit. Tip kam s dětmi Jižní Morava vám ukáže kouzelná místa a také vás vyzve, abyste se na chviličku zastavili, posadili, hráli si a přemýšleli… Kdy jste se naposledy zastavili a řekli si, jak krásné je místo, kde žijete? Život přece není jen o spěchu a povinnostech…

Kam s dětmi jižní Morava | Houpačky De Luxe

Houpačky jsou působivé díky svému jednoduchému designu. Když kolem nich budete procházet, nepraští vás do očí a nezarazí vás, kde se na místě vzaly. Naopak, budete mít pocit, že se sem neuvěřitelně hodí a perfektně doplňují místo. Jako by tady byly už od pradávna… Posaďte se, zhoupněte a podívejte se na svět z úplně nové perspektivy. Každá z houpaček má své vlastní jméno, takže se můžete zhoupnout na Amálce, Eufrozínce, Májence či Lesance. Pokud přemýšlíte kam s dětmi, tohle je správné místo.

I z malých věcí se dají udělat velké

Možná si myslíte, že to vlastně není nic světoborného. A máte pravdu, není… Důležité ovšem je, že mladí lidé přebírají iniciativu a snaží se, aby prostor, kde žijí, byl krásným místem k životu. Nejsou jim lhostejní jejich sousedi a známí, protože jim chtějí dělat radost. A každý takový člověk za sebou nechává stopu, že ten náš svět není vlastně zase tak špatný, jak si můžeme občas myslet!

Chcete vědět, kde můžete houpačky najít?

Podívejte se na oficiální mapu houpaček, kde najdete jejich přesné umístění. Díky tomu se budete moci bez problémů rozhodnout, jestli je navštívíte dohromady nebo zvlášť.

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Autor: Radek Severa
  • Podívejte se na oficiální web
Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com