Boutique hotel Tanzberg v židovské části Mikulova, který i přes moderní luxus nezapomíná na historické kořeny – Ubytování jižní Morava

Kousek od Pálavy se nachází luxusní Boutique Hotel Tanzberg. Mikulov je sám o sobě krásné historické město, a bydlení v tomto hotelu je symbolickou třešničkou na dortu. Mimo designových ubytovacích kapacit se můžete těšit na gurmánské potěšení v rámci hotelové restaurace a celé spektrum různých aktivit. Ubytování jižní Morava!

Přejete si romantické ubytování poblíž Pálavy?

Pokoje jsou designovány v luxusním a pohodlném stylu, doplněné o vlastní sociální zařízení, základní kosmetiku, rychlovarný set, LCD televizor a WIFI připojení. Vyberte si přesně takový pokoj, který vám pro romantické prostředí Pálavy vyhovuje.

Cestujte výhodně – rezervace přímo u ubytovatele

Poptejte cenu přímo v zařízení

Gurmánská restaurace známého Marcela Ihnačáka

Hotel se pyšní vynikající restaurací známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. V menu najdete speciality místní i světové kuchyně, vyráběné s lokálních surovin a ochucené neobyčejnou vůní bylinek. Pro fajnšmekry je zde připraveno i židovské menu, které koresponduje s historií budovy a původních obyvatel.

Ubytování jižní Morava | Pivnice Golem v domě Rabbiho Löwa

V Boutique Hotelu najdete i pivnici Golem. Jméno Golem je velmi příhodné, protože zde kdysi pobýval Rabbi Löw, tvůrce legendárního Golema. Pivo se čepuje kohoutem Nostalgie, který zvládá hladinkové pivo. Můžete si zde dát i hotovky nebo nějaké dobroty k pivu.

Ubytování jižní Morava | Víno kde jinde než na Pálavě

V hotelu můžete samozřejmě ochutnat ta nejlepšího vína z pálavského regionu. Najdete zde ovšem i vinný sklípek, kde probíhají řízené degustace. Klenuté prostory sklípku jsou skutečně impozantní, a můžete také sestoupit k středověké vodní nádrži, která pravděpodobně sloužila k rituální lázni mikve.

Ubytování jižní Morava | Zážitková gastronomie pod vedením šéfkuchaře

V Boutique Hotelu Tanzberg můžete zažít i speciální zážitkovou gastronomii. Naučte se připravovat výjimečné lahůdky pod vedením skvělého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. Zažijte jedinečný kurz v prostorech překrásné hotelové kuchyně.

Rezervujte přímo v zařízení

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

Email: [email protected]

Telefon: +420 519 510 692

Poptejte cenu přímo v zařízení

Boutique Hotel Tanzberg

Mikulov, Jižní Morava

Jeskyně Na Turoldu

Mikulov, Jižní Morava

Z kozího hrádku na Svatý kopeček

Jižní Morava

Toulejte se po zapomenutém židovském městě

Jižní Morava

Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com