Kousek od Pálavy se nachází luxusní Boutique Hotel Tanzberg. Mikulov je sám o sobě krásné historické město, a bydlení v tomto hotelu je symbolickou třešničkou na dortu. Mimo designových ubytovacích kapacit se můžete těšit na gurmánské potěšení v rámci hotelové restaurace a celé spektrum různých aktivit. Ubytování jižní Morava! 

Přejete si romantické ubytování poblíž Pálavy?

Pokoje jsou designovány v luxusním a pohodlném stylu, doplněné o vlastní sociální zařízení, základní kosmetiku, rychlovarný set, LCD televizor a WIFI připojení. Vyberte si přesně takový pokoj, který vám pro romantické prostředí Pálavy vyhovuje. Ubytování jižní Morava!

Gurmánská restaurace známého Marcela Ihnačáka

Hotel se pyšní vynikající restaurací známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. V menu najdete speciality místní i světové kuchyně, vyráběné s lokálních surovin a ochucené neobyčejnou vůní bylinek. Pro fajnšmekry je zde připraveno i židovské menu, které koresponduje s historií budovy a původních obyvatel.

Pivnice Golem v domě Rabbiho Löwa

V Boutique Hotelu najdete i pivnici Golem. Jméno Golem je velmi příhodné, protože zde kdysi pobýval Rabbi Löw, tvůrce legendárního Golema. Pivo se čepuje kohoutem Nostalgie, který zvládá hladinkové pivo. Můžete si zde dát i hotovky nebo nějaké dobroty k pivu.

Víno kde jinde než na Pálavě

V hotelu můžete samozřejmě ochutnat ta nejlepšího vína z pálavského regionu. Najdete zde ovšem i vinný sklípek, kde probíhají řízené degustace. Klenuté prostory sklípku jsou skutečně impozantní, a můžete také sestoupit k středověké vodní nádrži, která pravděpodobně sloužila k rituální lázni mikve.

Zážitková gastronomie pod vedením šéfkuchaře

V Boutique Hotelu Tanzberg můžete zažít i speciální zážitkovou gastronomii. Naučte se připravovat výjimečné lahůdky pod vedením skvělého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. Zažijte jedinečný kurz v prostorech překrásné hotelové kuchyně.

Poptejte cenu přímo v zařízení

Bude vám garantována nejlepší cena a požadovaný servis.

Email: recepce@hotel-tanzberg.cz

Telefon: +420 519 510 692

Poptejte cenu přímo v zařízení

Boutique Hotel Tanzberg

Mikulov, Jižní Morava

 

Foto: | Autor:Huhulenik | Licence:CC BY 3.0

Jeskyně Na Turoldu

Mikulov, Jižní Morava

Foto: | Autor:Huhulenik | Licence:CC BY 3.0

Z kozího hrádku na Svatý kopeček

Výlet 4,93 km, 6 míst

Foto: | Autor:Palickap | Licence:CC BY-SA 3.0

Toulejte se po zapomenutém židovském městě

Výlet 0,76 km, 5 míst

Ubytování jižní Morava