Výlety střední Morava – Poznejte krásu tohoto kraje, který má rozhodně co nabídnout

Plánujete navštívit střední Moravu a poznávat její krásy? Pak pro vás máme několik tipů, které zaručeně oceníte. Podívejte se,co všechno můžete podniknout a kam tedy vlastně vyrazit za výlety střední Morava.

Romantický hrad Bouzov jako vystřižený z pohádky

Siluetu hradu Bouzov určitě poznáváte z nejedné pohádky. Jeho návštěvy určitě nebudete litovat a až se budete procházet interiéry nebo po okolí, určitě se neubráníte několika pohádkovým fantaziím, ať už budete překrásná princezna nebo šlechetný rytíř.

♥ Co všechno potřebujete vědět?

Výlety střední Morava | Hrad střežící bájný poklad

Vstupte do časů dávno minulých a poznejte hrad Lukov. Dnes můžete vidět jeho pozůstatky, ale říká se, že je pod ním ukryt bájný poklad!

♥ Co vypráví ona LEGENDA?

Víte, že u nás máme nejhlubší zatopenou sladkovodní propast na světě?

Hranickou propast naleznete v Hranickém krasu. Zatopená část propasti je nejméně 404 m hluboká, jejího dna však vědci ještě nedosáhli.

♥ Jde o skutečně ojedinělé místo, které skutečně nemůžete vidět všude.

Výlety střední Morava | Oáza klidu a léčivých minerálních pramenů

Jedině v Luhačovicích! Užijte si výlet nádherným prostředím, které nechá odpočinout tělo a nabije ducha. Místo jako žádné jiné!

♥ Co všechno jste o Luhačovicích nevěděli?

Úrodný kraj na Hané a jeho zážitky

Haná a její vrcholky určitě stojí za návštěvu… Když už budete v okolí, nezapomeňte na Kroměříž, Olomouc a hlavně na hrad Helfštýn!

♥ Každým rokem se na Helfštýně scházejí umělečtí kováři!

Výlety střední Morava | Barevná nádhera v Aténách na Hané

Pokud vám zbude chvilka, rozhodně navštivte zámek v Kroměříži. Nesmíte ale vynechat Květnou zahradu. Jde o nádherný estetický celek, který je tvořen zahradami a citlivou architekturou.

♥ Do tohoto místa se zaručeně zamilujete!

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com