České Budějovice – Branišovský les, který prostupuje hrůza a paranormální jevy

Věříte na paranormální jevy a nevysvětlitelné události? Pokud máte v oblibě to nepříjemné mrazení v zádech, pak byste rozhodně měli navštívit Branišovský les poblíž města České Budějovice. Celý les je nasáklý záhadnými jevy, které je možná lepší nechat spát…

Les, ze kterého jímá hrůza

Jde o smíšený les poblíž sídliště Máj ve městě České Budějovice, který by vám zdálky nepřipadal nijak zvlášť zajímavý. Ale jen co se dostanete blíž, zjistíte, že opak je pravdou. O tomto místě se traduje spousta historek, ze kterých vám bude pořádně úzko… Věřte, nevěřte, ale tady se zkrátka děje něco nepřirozeného.

Duše utonulých vylézají z bažin

Bažiny v tomto lese připravily o život nejednoho člověka. Říká se, že jejich nešťastné duše se nasákly do okolního prostředí, a proto se tam lidi cítí depresivně, nejistě a dokonce jim našeptávají neznámé hlasy. Duchové zemřelých také vystupují z bažin a můžete je vidět ve formě bílých postav nebo světla bez zjevného zdroje.

Záhadný strom oběšenců

Mladý pár jednou vyrazil na výlet do tohoto lesa a oba dva lidé byli později nalezeni oběšení. Na tomtéž stromě byla pár let později nalezena oběšená žena, dokonce na té samé větvi. Když se jeden z místních rozhodl nešťastnou větev uříznout, později se mu přihodil úraz a ochrnula mu ruka. Celý strom byl později pro jistotu rozřezán a spálen. I přesto se vám prý v lese může stát, že v hlavě uslyšíte hlasy nabádající vás k sebevraždě.

Tajemné bytosti z jiných světů – okolí České Budějovice

V Branišovském lese poblíž města České Budějovice se rovněž dle vyprávění objevují nadpřirozené bytosti. Jednou z nich je Černý rytíř s černým kloboukem a dlouhým pláštěm, s plochou tváří bez znatelných rysů. Když se objeví, všude v okolí se ochladí a můžete slyšet i zvuk flétny. Někteří lidé také mluví o rudých očích ve dvoumetrocé výšce, které je pronásledovaly.

Vojáci, šílení hrůzou a střílející na všechno, co se hne

V době, kdy byl poblíž lesa muniční sklad, se tam za záhadných okolností postřílela vojenská hlídka. Z ničeho nic se prý stala strašná věc a vojáci začali bez rozmyslu střílet – tři byli mrtví na místě a čtvrtý zemřel v nemocnici. Voják vypověděl, že se jeden z vojáků začal měnit v příšerný přízrak. Nicméně je vhodné říci, že tuto situaci popisuje několik výpovědí a každá je jiná.

V tom lese prý vážně něco je – České Budějovice

To ale nejsou zdaleka všechny příhody Branišovského lesa. Mělo zde havarovat UFO, byly viděny plíživé přízraky, divné bytosti, hlasy a ještě mnohem víc. Možná jde pouze o lidovou fantazii, ale krátce řečeno: V tom lese prý vážně něco je!

Mohlo by vás zajímat: Výlety jižní Čechy – 27 tipů na místa, která musíte vidět. 

Wikipedie

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com