Přemýšlíte, kam s dětmi na jižní Moravě? Poradíme vám! Není nic snadnějšího! Moravské Toskánsko nabízí spoustu atrakcí, kvůli kterým nebudou vaše děti moci ani dospat. A ani vy nepřijdete zkrátka! Pojďme tedy s chutí do toho.

Kam s dětmi na jižní Moravě

Bukovanský mlýn kozy
Zdroj: Bukovanský mlýn

Dětský sen skutečností – Zvířátka, rozhledna a plno dobrodružství pro vaše ratolesti

Bukovanský mlýn, Bukovany, Jižní Morava

Areál Bukovanského mlýnu zahřeje křehké dětské srdíčko – ať je pod zákeřnou slupkou vaší ratolesti jak chce hluboko. Můžete děti vzít na projížďku na ponících, pokud je nebudou tahat za ocas. Naučte je hrát minigolf a až z nich bude druhý Tiger Woods, tak vám za to určitě poděkují (třeba vám koupí i vlastní mlýn). Dále si v Bukovanském mlýně mohou vyzkoušet lukostřelbu, vykoupat se během horkého dne v bazénu nebo se vyřádit na víceúčelovém hřišti. Vrcholem dne bude pro vaše děti návštěva Minifarmy s kontaktními výběhy ZDARMA.

kam s dětmi na jižní moravě
Zdroj: Hýsly.cz

Relaxační zóna pro vás, bláznivé atrakce pro vaše děti 

Hýsly, Jižní Morava

Výlety na jižní Moravě vás určitě zavedou do parku v obci Hýsly, který vás nechá odpočinout, až budete zmožení. Posaďte se na lavičky obklopené zelení, zatímco vaše děti budou objevovat dřevěné atrakce. Pohoda, klídek, Morava… Vypusťte děti na workoutové hřiště!

Výlety jižní Morava | Šlapací drezína do každé rodiny 

Ratíškovice, Jižní Morava

Projeďte se s dětmi šlapací drezínou po bývalé železniční trati! Nebo ještě lépe – nechte děti šlapat v drezíně tam a zpátky, zatímco vy budete poslouchat zpívání ptáků a přemýšlet, jaké víno si dáte k večeři. Jeden z unikátních výletů na jižní Moravě. Vyrazte do Muzea Ve Vagoně.  

kam s dětmi a jižní moravě
Zdroj: zeleznice600.cz

Kam s dětmi na jižní Moravě | Mašinkou po železnici k rybníku 

Vracov, Jižní Morava

Hurá na výlet! Zahradní železnice vás vezme mašinkou po okolí, na jednotlivých zastávkách si můžete užít občerstvení, zavřít děti do ohrádky u dětského hřiště nebo si dopřejte válendu u rybníka. Schválně, jak se vám tenhle jedinečný projekt bude líbit. Užijte si jízdu na železnici 600.

kam s dětmi na jižní moravě

Kam s dětmi na jižní Moravě | S kolobrndou na koupák

Výlet Kyjov – Bohuslavice

A teď je ta správná příležitost pro jeden hotový výlet, který dostatečně umoří vaše děcka! V infocentru si můžete vypůjčit koloběžky (v rámci úspory energie pro vás raději kolo). Podívejte se po městě, zkoukněte ART mlýn a celou dlouhou štreku zakončete v biotopu Bohuslavice. Užijte si super den na kolečkách.

penzion Longus
Zdroj: Penzion Longus

Kde se ubytovat?

V penzionu Longus, který najdete v srdci Moravského Toskánska přímo na malebném náměstí města Kyjov, není nouze o zážitky ani pohodu! Špičkové apartmány, sauna, vířivka i domácí zákusky pro vaše mlsné jazýčky.

Užijte si užasné WELLNESS POBYTY se sladkým pokušením 

Vinařství SPIELBERG

Kam si zajít do sklípku?

Tady se snoubí chuť lahodného vína s vůní vynikajícího jídla. Ve sklípku vinařství SPIELBERG si pochutnáte na skutečných skvostech ze šťavnatých hroznů, skvělém jídle a zazpíváte si za zvuků cimbálky.

LAHODNĚJŠÍ víno, než u KRÁLE VÍN, jen tak jinde nenajdete

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Kam s dětmi na jižní Moravě