RESTAURACE Ostrava – TOP tipy na nejlepší restaurace Ostrava, kde si skutečně pochutnáte

Jaké jsou nejlepší restaurace Ostrava? Sestavili jsme pro vás přehled těch nejlepších míst, kde je radost povečeřet nebo se setkat s přáteli. Následující restaurace představují několik tipů, které se umisťují nejvýšše v zákaznických hodnocení.

Nejlepší restaurace Ostrava – Gurmánské zážitky

Comedor Mexicana

Jídlo jako dobrodružná cesta

Comedor Mexicana je vynikající restaurace, která vytváří z jídla vzrušující zážitek ze vzdálených zemí. Ochutnejte světové speciality, které jsou jednoduché, chutné a navíc se vám rozhodně zapíšou do paměti.

Více informací >

Originální restaurace Jack’s Burger Bar

Stylový burger a Jack Daniels

Originální restaurace Jack’s Burger Bar nabízí širokou nabídku burgerů, domácí hranolky, tortilly, a navíc i polední menu, které ocení každý milovník české kuchyně. A jako bonus si můžete vybrat z více než 16 druhů Jack Daniels – to jsou nejlepší restaurace v Ostravě.

Více informací >

Restaurace La Vida

Inspirováno světovou kuchyní…

Restaurace La Vida inspiruje své kulinářské umění tou nejlepší světovou kuchyní, se zvláštním důrazem na aranžmá. Zážitek ovšem nebude dokonalý, pokud si k jídlu nevyberete správné víno, s čímž vám obsluha ráda poradí.

Více informací >

HogoFogo bistro

Neobyčejné kombinace vynikajícícho jídla

Takto originální jméno zvěstuje velká očekávání… A zde se určitě nespletete! Vynikající jídlo, překrásně servírované a připravované s láskou. Ochutnejte neobyčejné kombinace, které vaše chuťové buňky dostanou do varu.

Více informací >

Pizza Coloseum

Itálie v Coloseu

Restaurace Ostrava – Itálie na talíři… To je Pizza Coloseum, kde dostanete pravé italské speciality – vynikající pizzu, čerstvé těstoviny, grilované maso nebo delikátní dezerty. Neměli byste vynechat ani dobré víno či voňavou kávu.

Více informací >

Stračena Pub

Ke Stračeně na flákotu

Stračena Pub zaručuje kvalitní bio maso, ze kterých dělají vynikající hamburgery či steaky. Když k tomu přikousnete domácí sezamové housky a dáte si jedno z 8 nabízených piv, budete určitě v sedmém nebi.

Více informací >

Taverna Agiu Georgiu

Tradiční řecké jídlo pro útěchu

Taverna Agiu Georgiu přibližuje českým strávníkům vynikající řeckou kuchyni. Hned při vstupu na vás dýchne božská atmosféra, zatímco jídlo je připravováno z pravých řeckých surovin jako prvotřídní olivový olej, ovčí sýr nebo horské oregano. Nejlepší restaurace Ostrava.

Více informací >

Bistro Boule za ušima

Tak už víte, jak dobrá?

Neobvyklý design tohoto bistra si vás okamžitě získá. A ještě víc, až otevřete jídelní lístek. Vynikající výběr pro vegetariány i vegany, anebo někoho, kdo chce vyzkoušet něco trochu nového na talíři.

Více informací >

Gokana Sushi Bar

Sushi, které má vlastní příběh

Když na sushi, tak jedině do Gokana Sushi Bar. Užijte si několik druhů sushi a další japonské pochoutky, které se vám jemně rozplynou v ústech. Vychutnejte si vynikající atmosféru, v níž místní sushi rozhodně vynikne.

Více informací >

Stará kuželna

Dobroty české kuchyně i dary moře

Restaurace Stará kuželna má velmi příjemnou atmosféru, ve které se okamžitě zabydlíte. Vychutnejte si delikatesy čeké i světové kuchyně – grilovaná masa, rizoto nebo těstoviny, čerstvé ryby i chutné dary moře.

Více informací >

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Liberec

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com