RESTAURACE Zlín – TOP restaurace s dobrotami na talíři

Máte v plánu navštívit Zlín? Ať už máte firemní jednání nebo výlet s dětmi, určitě se vám bude hodit doporučení na dobrou restauraci. Následující podniky představují tipy, které najdete na nejvyšších příčkách v uživatelských recenzích. Přinášíme tedy ty nejlepší restaurace Zlín, které tam mají.

Nejlepší restaurace Zlín

Zdroj: Instagram, Autor: lavilla_zlin

Restaurant La Villa

Světová gastronomie s francouzským akcentem

Restaurant La Villa má příjemnou atmosféru pro běžný oběd i romantickou večeři. Speciality světové gastronomie se zaměřením na francouzskou kuchyni vás vezmou do nebeských výšin. A nezapomeňte si dát nějaké špičkové víno.

Zdroj: Instagram, Autor: unozlin

Restaurace UNO

Sezonní speciality nebo degustační menu?

Navštívili jste někdy Restauraci UNO? O mnoho přicházíte! Špičková gastronomie, která se nebojí českých tradičních receptů ani světově uznávaných delikates. K dobrému jídlu patří vynikající víno, s jehož výběrem vám obsluha ráda poradí – ty nejlepší restaurace Zlín.

Zdroj: Instagram, Autor: chmelininatali

Restaurace U Johana

Gurmánské speciality ve stylové restauraci

Restaurace U Johana je malou zelenou oázou v hektickém každodenním prostředí. Speciality světové gastronomie si můžete vychutnat v pěti stylových místnostech, které vás přenesou na zámek nebo do pohádky.

Kozlovna Celnice

Chutné jídlo a tankové pivo v Kozlovně

Mezi nejlepší restaurace Zlín patří i Kozlovna Celnice, která nabízí svým hostům dobroty podle českých receptur, které jsou svěže interpretovány pro náročného strávníka. Interiér má spoustu zajímavých prvků, a proto se tam budete cítit moc dobře. A navíc mají tankové pivo!

Zdroj: Instagram, Autor: kolibaucernehomedveda

Koliba U Černého medvěda

Lahůdky české i světové kuchyně

Stylové prostředí v Kolibě U Černého medvěda se vám určitě bude náramně líbit. Kulinářské zážitky z české i světové kuchyně sem jezdí ochutnávat i významní politici. Přímo v restaauraci je otevřené krbové ohniště, na němž kuchař připravuje grilované speciality.

Zdroj: Instagram, Autor: veru_schmid

Restaurace Makalu

Exoticky provoněná Indie a Nepál

Restaurace Makalu představuje to nejlepší z indické a nepálské kuchyně. Můžete se těšit na orientální barvy, vůně a chutě, které jsou pro tuto kuchyni typické. Ochutnejte i místní dezerty, kávu nebo víno.

Zdroj: Instagram, Autor: tommy_blaza

FitFoodie Restaurant

Ve zdravém těle zdravý duch

Pokud jste zastánce zdravého stravování, rozhodně navštivte FitFoodie Restaurant. Zdravé může být totiž velice chutné, pokud víte, jak na to. Čerstvé suroviny zkomponované do hravých chutí, které vás na talíři smetou z povrchu zemského – ty nejlepší restaurace Zlín.

Zdroj: Instagram, Autor: lesnihotel

Lesní hotel

Špičková gastronomie s nadhledem

Restaurace Lesního hotelu Zlín nabízíí tak širokou paletu jídel, že si z ní vybere úplně každý. Mimo vybraných gastronomických delikates si můžete vybrat vynikající vína, která podtrhnou zážitek v této restauraci.

Zdroj: Instagram, Autor: gabrielle_polakova

Dolce Vita

Stylová restaurace se svěžím výběrem jídel

Restaurace Dolce Vita v samém srdci Zlína vás přivítá přívětivou atmosférou a chutnou nabídkou jídel. Navštivte ty nejlepší restauracce ve Zlíně, kde jsou gurmánské dobroty připravované z kvalitních a čerstvých surovin, doprovázené vynikající nabídkou moravských vín.

Zdroj: Instagram, Autor: baltaci_restaurace

PRIME BEEF Baltaci

Prémiové hovězí steaky a tradiční česká kuchyně

PRIME BEEF Baltaci se zaměřuje na gastronomii z vysoce kvalitního hovězího. Steaky a tradiční česká kuchyně hrají prim na jídelním lístku. A co se vína týče, vyberte si lahůdky jak z Moravy, tak i věhlasné značky z celého světa.

La Farfalla

Pochoutky středomořské kuchyně

Pokud máte slabost pro středomořskou a italskou kuchyni, pak rozhodně navštivte La Farfalla. Těstoviny, rizzota, ryby a mořské plody jsou na talíři servírované s maximálním citem pro detail a estetiku. Určitě vás nezklame ani bohatá nabídka vín.

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Liberec

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com