RESTAURACE Brno – TOP 17 – Nejlepší restaurace v Brně

Kde se nejlépe najíst v Brně? Přinášíme ty nejlepší restaurace Brno, kde si skvěle pochutnáte a budete se tam rádi vracet. Následující restaurace figurují na nejvyšších příčkách zákaznických hodnocení. Pojďme na to!

Nejlepší restaurace v Brně – Gurmánské zážitky

Koishu fish & sushi, restaurace brno, nejlepší restaurace v Brně - top restaurace brno
Zdroj: Instagram, Autor: vanesslovesyou

Restaurace Brno | Koishi fish & sushi Restaurant

Sushi, které se rozplývá na jazyku

Japonská kuchyně se u nás těší značné oblibě a Brno proto není výjimkou. Základem úspěchu je moderní evropská kuchyně doplněná o asijské chuťové zážitky, které se snoubí v perfektní harmonii. Součástí restaurace je i obchod s tradičními asijskými potravinami, kvalitními čaji nebo neobvyklými druhy čokolády.

Zdroj: Instagram, Autor: borgoagnese_official

Borgo Agnese

Středomořská kuchyně s prvotřídním vínem

Z Japonska se přesuneme do Středomoří. Borgo Agnese představuje svěží a čerstvou kuchyni, která je skutečně kreativním gurmánským zážitkem. K dobrému jídlu také neodmyslitelně patří kvalitní víno, s jehož výběrem vám tady moc rádi poradí. Ty nejlepší restaurace Brno.

Zdroj: Instagram, Autor: jdemezrat

Restaurace Brno | Amici Pizza & Burgers

Šťavnaté burgery s půsoivým oceněním

Pokud rádi hřešíte na neřestném jídlu, Amici Pizza & Burgers je přesně to správné místo. Jejich šťavnaté burhery se pravidelně umisťují na prvních místech burger festivalů a pizza, ze které sýr jen teče, vaše chuťové buňky určitě nenechá chladnými. Přestaňte řešit kalorie a dejte si do nosu!

Zdroj: Instagram, Autor: labouchee_brno

La Bouchée

Kdo by odolal kvalitnímu jehněčí nebo čerstvým rybám?

Restaurace Brno – V La Bouchée sázejí na kvalitní a čerstvé suroviny, které kombinují v rámci moderní evropské – obzvláště středomořské – kuchyně. Mezi nejlepší výtvory z jejich trouby patří jehněčí z biofarmy v Bílých Karpatech, čerstvé ryby nebo mořské plody. Když si k jídlu necháte doporučit vynikající víno, bude váš zážitek kompletní.

Zdroj: Instagram, Autor: lokal_ucaipla

Restaurace Brno | Lokál u Caipla

Česká klasika a pivo z tanku

Při tom cestování po světě bychom úplně zapoměli na českou klasiku. Mezi njelepší restaurace v Brně patří i Lokál u Caipla, který se pyšní vynikající kuchyní, která prezentuje takové lahůdky jako svíčkovou, jitrnice nebo segedín. A aby atmosféra byla dokonalá, dejte si také pivo z tanku, které nikdo nedokáže odmítnout.

Zdroj: Instagram, Autor: pavillon_steak_house

Pavillon

Intenzivní atmosféra a kuchyně bez hranic

Restaurant Pavillon snoubí moderní kuchyni s čerstvými surovinami od lokálních dodavatelů. Hned po příchodu budete plni speciální atmosféry, která je skutečně intenzivní. Pak už přejdete k samotné konzumaci – originální a svěží kombinace pochutin vám zamotá hlavu. Ať už preferujete ryby, zvěřinu, hovězí nebo cokoli jiného, určitě si vyberete.

Zdroj: Instagram, Autor: cabinka23

Restaurace Brno | BUTCHER’S Grill & Pasta

Steak na grilu nebo tradiční italské těstoviny?

V BUTCHER’S Grill & Pasta vás čekají skutečně autentické chuťové zážitky. Vynikající lávový gril dodá masu jedinečnou chuť spolu se dřevěným uhlím. Dalším tahákem jsou domácí a italské chlazené těstoviny. Nejlepší restaurace v Brně, kde na porcích rozhodně nešetří!

Zdroj: Instagram, Autor: londonelek

Pegas Brno

Pivečko a žranice, jak se patří

Pegas Brno je současně hotelem, pivovarem a pivnicí s výjimečnou kuchyní. Při ochutnávání tradičních českých a moravských pokrmů si určitě vzpomenete na vaši babičku, která uměla vařit jako nikdo! Delikatesy můžete spláchnout místním pivem.

Zdroj: Instagram, Autor: valoriabrno

Restaurace Brno | Valoria Restaurant

Gurmánská restaurace s bohatou fantazií

Valoria Restaurant se specializuje na skutečné gurmánské zážitky, propojující to nejlepší z české a středomořské kuchyně. Kreativní kombinace lokálních surovin vám zaručeně zamotají hlavu. A k takovým delikatesám si nezapomeňte objednat dobré vino!

Zdroj: Instagram, Autor: konfitrestaurant

Konfit restaurace

Ozvěny minulosti

Konfit restaurace staví svou filosofii na ozvěnách minulosti. Využívají tradiční staročeské receptury, upravené pro dnešní náročné strávnické požadavky. Nejde ale pouze o kvalitnní a čerstvé suroviny, ale také o péči a lásku, s jakou se o jídlo starají.

Zdroj: Instagram, Autor: katerinakatelukasova

Restaurace Brno | Noem Arch

Moderní světová kuchyně v exkluzivním interiéru

Restaurace Noem Arch se specializuje na delikatesy světové kuchyně, která uspokojí i nejnáročnější strávníky. Díky používání kvalitních a čerstvých surovin je místní jídlo svěží a chutné. Exkluzivní interiér je už jen třešničko na dortu.

Zdroj: Instagram, Autor: boulevardbrno

Boulevard Restaurant

Chutné delikatesy z farmářských zdrojů

Restaurace Boulevard – podobně jako jiné nejlepší restaurace Brno – připravuje dobroty světové kuchyně z lokálních farmářských zdrojů. Ochutnejte šťavnaté hovězí steaky z českých chovů, čerstvé ryby, těstoviny i saláty. Jako doplněk jídla zvolte některý z unikátů místní vinotéky, která obsahuje moravské i světové skvosty.

Zdroj: Instagram, Autor: restaurantpalazzobrno

Restaurace Brno | Palazzo Restaurant

Česká gastronomie se středomořskými vlivy

Pokud hledáte jídlo plné neobvyklých kombinací a neotřelých nápadů, pak zajděte do Palazzo Restaurant. Svěží jídlo vypadá nádherně na talíři a chtná ještě mnohem lépe. Tato zážitková kuchyně vás bude hostit v překrásném interiéru, kde se budete cítit slavnostně.

Zdroj: Instagram, Autor: kohoutnavine

Kohout na víně

Restaurace a vinný bar v Domě umění

Restaurace na takovém místě staví rozhodně laťku hodně vysoko. Vynikající restaurace a její personál se snaží udělat maximum pro spokojenost hostů. Ochutnejte některou z místních delikates a spárujte ji s prvotřídním vínem.

Zdroj: Instagram, Autor: signaturecatering.brno

Restaurace Brno | Signature Restaurant

Poctivá práce, rozkošný interiér a chuťovky na talíři

Signature Restaurant vás určitě dostane. Nádherný a moderní interiér vás dostane na nálady, a pak si můžete začít objednávat. Delikatesy světové kuchyně jsou servírovány v originálních kombinacích a s citem pro detail. Tohle je místo, kam se budete rádi vracet.

Zdroj: Instagram, Autor: my__hu

Restaurace Brno | Mori

Delikatesy japonské a korejské kuchyně

Pokud hledáte gastronomický orinetální zážitek, pak jedině v Mori. Atraktivní jídla vycházející z tradičních asijských kuchyní vás přenese do dalekých krajů, které poznáte právě skrz jejich jídlo. Příprava, servírování i samotná konzumace odráží tuto úchvatnou kulturu.

Zdroj: Instagram, Autor: castellana_trattoria

Restaurace Brno | Castelana Trattoria

Když je jídlo vášeň a požitek…

Catelana Trattoria je pravou italskou restaurací, které mimo jídlo přináší i kousek této přímořské kultury. Tady se nedělají kompromisy, dostanete perfektní jídlo podle tradičních receptur. Součástí takového stolování by mělo být i kvalitní víno z místní nabídky.

Nejlepší restaurace Brno už znáte, ale pokud vás zajímají i restaurace v jiných městech:

Co dalšího v Brně?

Už jste se skvěle najedli a je proto čas vyrazit za zážitky. Pokud vás zajímá, jaké další zajímavosti můžete v Brně vidět, přečtěte si náš článek Kam vyrazit v Brně.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

Bonver casino

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

RESTAURACE Liberec

Restaurace 420 v Praze

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com