Prostorné apartmány, sauna, vířivka i domácí zákusky – Úchvatné wellness a ubytování v Penzion Longus Kyjov

Špičkové ubytování jižní Morava! Prostorné apartmány, bohatá snídaně, vynikající domácí zákusky, limonády i kvalitní káva v prvorepublikové kavárně. Rádi vám doporučíme Penzion Longus Kyjov- tady se o vás budou starat jako o své vlastní. Aby vaše dovolená nebyla nudná ani na chviličku, ukážeme vám, co je možné vidět a dělat v okolí.

Ubytování jižní Morava

Úchvatné ubytování přímo v srdci Kyjova, kde život plyne prostě sladce

Penzion Longus vám zajistí perfektní servis a dodá dokonce i sladkou třešničku pohody a zábavy. Klid a relax, wellness a dobré jídlo i mnoho dalšího. Co všechno vám tady nabídnou a co můžete očekávat?

Cestujte výhodně – rezervace přímo u ubytovatele

Poptejte nejlepší cenu

Komplexně vybavené apartmány s vyhlídkou na náměstí

Můžete si vybrat z 11 plně vybavených apartmánů, které jsou opravdu prostorné. Budete mít k dispozici plně vybavenou kuchyni, vlastní sociální zařízení, televizi, WIFI, klimatizaci a trezor. Navíc ten výhled, který se vám hned tak neokouká. Centrum Kyjova jako na dlani.

Penzion Longus Kyjov | Prvorepubliková kavárna s domácími zákusky

V penzionu Longus dostanete bohatou snídani. Navštivte hotelovou kavárnu, která servíruje vynikající domácí zákusky a dorty, kvalitní kávu, domácí limonády a osvěžující koktejly. Pokud budete mít hlad, hned naproti je Pizzerie U Martina, kde si můžete dát vynikající jídlo za dobré ceny. Přejeme dobrou chuť!

Penzion Longus Kyjov | Wellness pro dobrou náladu

Součástí penzionu je také wellness, kde si můžete dobít baterky a příjemně si odpočinout. Využijte bublinkovou koupel ve vířivce nebo si na chvilku skočte do sauny. Budete se cítit mnohem lépe a budete mít dost energie prožít dovolenou s úsměvem.

Rezervujte přímo v Penzionu Longus Kyjov

Email:
Tel: +420 727 939 367

Poptejte nejlepší cenu

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Autor: Radek Severa
Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com