RESTAURACE Hradec Králové – TOP nejlepší restaurace Hradec Králové pro mlsné jazýčky

Plánujete vyrazit do Hradce Králové? Mimo krásné architektury a malebného okolí se tam nacházejí i gurmánské klenoty, které stojí za povšimnutí. Přinášíme nejlepší restaurace Hradec Králové, kterou vedou žebříčky zákaznických hodnocení. Které to jsou?

Nejlepší restaurace Hradec Králové – Gurmánské zážitky

Zdroj: Instagram, Autor: djtomekkk

Restaurant Na Statku

Na Statku se vším všudy

Hned při vstupu do Restaurantu Na Statku vás uchvátí autentický interiér s monumentálnním krbem. Bohatý výběr jídel s kvalitním masem vás určitě potěší. Je mnoho důvodů, proč je toto místo jedním z nejnavštěvovanějších v Hradci – třeba doplnění jídla kvalitním vínem.

Zdroj: Instagram, Autor: restaurace_aquarium

Restaurace Aquarium

Akvárko a vymazlená středomořská kuchyně

Restaurace Aquarium – jak lze předpokládat z názvu – má jako součást interiéru překrásné akvárium. Tady preferují středomořskou kuchyni a proto můžete ochutnat skvěle připravené mořské plody nebo neobvyklé druhy ryb. V jídelníčku ale najdete i českou klasiku. Aquarium rozhodně patří mezi nejlepší restaurace Hradec Králové.

Zdroj: Instagram, Autor: restaurace_satlava

Restaurace Šatlava

Na večeři do Šatlavy?

Další oblíbenou hradeckou restaurací je Šatlava. Ochutnejte domácí kuchyni z čerstvých surovin, která dbá nejen na delikátní chuť, ale i na vizuální stránku pokrmu. Užijte si skvělé jídlo, na které je radost pohledět.

Zdroj: Instagram, Autor: jantvrdon

Duran

Originální gastronomie s širokou nabídkou jídel i vín

Mezi nejlepší restaurace Hradec Králové patří i Duran, který vás dostane nejen působivým interiérem, ale i širokou nabídkou vynikajících jídel. Vinný lístek je doplněn o věhlasná vína domácí i zahraniční výroby. Originální gastronomie jak má být.

Zdroj: Instagram, Autor: theroyalmaharaja.liberec

The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant

Perla Orientu v srdci Hradce

The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant přináší svět voňavé Indie přímo k vám. Tato kuchyně se výjimečně hodí pro vegetariány a vegany, protože předkládá kompletně nové spektrum chutí. Nasajte orientální atmosféru a zakončete sezení tradičním čajem nebo kouřením vodní dýmky.

Zdroj: Instagram, Autor: sevca373

Primátorka pod terasami

Vynikající jídla a piva Primátor pod terasami

Primátorka pod terasami v historické části Hradce nabízí příjemné posezení, speciální piva Primátor a širokou nabídku delikátních jídel. Ochutnejte grilovaná masa a české tradiční recepty, která jsou ozdobou jídelníčku.

Zdroj: Instagram, Autor: michael_ccc

Na Hradě

Plzeň z tanku a tradiční receptury 

Jedna z nejstarších a stále oblíbených hospůdek v Hradci se jmenuje Na Hradě. Pro začátek si dejte Plzničku přímo z tanku a potom se připravte na obrovskou porci rozkoše na talíři. Není nad tradiční recepty připravované s láskou. Nejlepší restaurace Hradec Králové.

Zdroj: Instagram, Autor: djtomekkk

Restaurace Pivovarské Domy

Vášeň pro kvalitní gastronomii

Restaurace Pivovarské Domy sází na kvalitní lokální suroviny, z nichž vytváří skutečně zážitkové pokrmy. Těšte se na evropskou kuchyni v českém provedení. Domácí chleba, místní pražená káva, domácí recepty a poctivá práce bez kompromisů.

Zdroj: Instagram, Autor: restaurace.mexita

Mexita

Mexiko a Itálie v centru Hradce

V restauraci Mexita můžete ochutnat to nejlepší z mexické a italské kuchyně. Pokud ale nemáte zrovna chuť na exotiku, dejte si něco českého z grilu. Jako třešničku na dortu vyzkoušejte dobrůtky z perfektní nabídky rumů a tequil z celého světa.

Restaurant Archway

Stylová gotická restaurace prezentující lahůdky světové gastronomie

Restaurace Archway vás uvítá ve velmi příjemném interiér, ve kterém se budete cítit jako doma. V jídelníčku najdete speciality světové gastronomie, o kterých se určitě budete olizovat. Nezapomeňte zakončit návštěvu jedním z vynikajících dezertů.

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com