Slovácký rok 2019 – Užijte si s dětmi prázdninové dny plné radosti

Letos je pro vaše děti na Slováckém roce připraveno obrovské překvapení – dětská vesnička Neplechov, kde mohou strávit celý den objevováním a skvělými aktivitami nabitými adrenalinem i poznáním! Slovácký rok 2019 jsou totiž 4 dny plné radosti nejen pro vás, ale také pro vaše ratolesti. Proč tedy nevzít celou rodinu na festival, kde si všichni přijdou na své?

Dětská vesnička Neplechov v městském parku Kyjov – 18.8.2019!

Vypusťte své děti do Neplechova, kde je veškeré řádění dovoleno! Pro vaše děti zde bude připravena vesnička v kyjovském parku, která má 8 stanovišť. Tam se budete moci zúčastnit výtvarných dílniček, zajít do strašidelného domu, vyzkoušet trampolínu ze slámy, vytvořit si keramické hrníčky, nazdobit perníčky, závodit na dráze, hrát kuličky, poslouchat pohádky od babičky, opéct si brambory na ohni nebo si pohladit oslíka. Ale nechte si trochu energie, abyste si dosytosti užili i úžasnou atmosféru na věhlasné Jízdě králů!

Slovácký rok 2019 | Zatoulané pohádky

Zatoulané pohádky jsou taneční představení, doprovázené mluveným slovem a inspirované našimi klasickými pohádkami. Představte si, že malému Rudolfovi se rozutekly pohádky přímo z knížky! Pomozte mu najít Pyšnou princeznu, Tři kůzlátka, Makovou panenku a další!

Slovácký rok 2019 | Dejte si folklórní snídani v trávě

V neděli si můžete v městském parku vychutnat tradiční MŇAMKY v trávě. Na pikniku můžete ochutnat tradiční jídla, připravované podle místních receptur. Součástí akce jsou i dílničky, kde si budou vaše děti moci vyzkoušet zdobení perníčků, malování či vazbu suchých květin.

Zážitky na stage České televize

Česká televize bude mít na Slováckém roku stage a její programy bude moderovat oblíbený Aleš Zbořil. Můžete vidět oblíbené dětské programy jako Hopsasa, Hýbánky či Terčin zvířecí svět. Ani dospělí však nepřijdou zkrátka – zažijte AZ kvíz s folklórní tématikou, autogramiády, soutěže a další. A co dalšího můžete na Slováckém roku zažít?

Slovácký dětský koutek

Pokud se modlíte, aby na podobné akci byl dětský koutek, kam můžete odložit cukrem naspeedované děti – tak tady máte vyhráno! Nechte děti dělat, co je baví nejvíc, a přitom si vychutnávejte opojnou moravskou atmosféru, doplněnou o dvojku červeného či dobré uzené… Život přece může být zábava, nemyslíte? Okoštujete pohárky se šťavnatou chutí hroznů, laty s mákem a povidly i další tradiční dobroty, které budou chutnat i vašim dětem!

Slovácký rok 2019 a co rozhodně nezmeškat

Pokud vyrazíte na Slovácký rok s dětmi, určitě nebudete toho litovat! Za zážitky, kterých je tady požehnaně, vám vaše děti určitě udělí titul “RODIČE ROKU”! Chcete vědět víc o Slováckém roce? Pak se podívejte do našeho tipu 4 dny zážitků, na které nezapomenete do konce svého života!

To nejlepší z Moravského Toskánska

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku.Lepší místo jinde nenajdete! Okoštujte Moravské Toskánsko – nejlepší místa najdete ZDE!

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Autor: Radek Severa

Slovácký rok 2019

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com