Dovolená na Slovensku – Božský wellness nebo Výlet od betléma k vodopádům

Hotel Skalka Rajecké Teplice sídlí v lázeňském resortu, kde se vám dostane těch nejlepších wellness procedur.  Toto městečko konec konců představuje výkvět slovenského lázeňství. Uvolněte se, zajděte si na procházku do přírody, užijte si den v lázních a nasávejte úchvatnou atmosféru Hotelu Skalka. Dovolená na Slovensku s nejlepším servisem.

Odpočinek pro tělo a vzrušení pro ducha – to a ještě mnohem více

V Hotelu Skalka si užijete wellness a komfort, ochutnáte skvělé jídlo a budete obklopeni obrovským hotelovým parkem a panenskou přírodou. Lázně jsou co by kamenem dohodil. Pravá dovolená na Slovensku!

Cestujte výhodně – rezervace přímo u ubytovatele

Poptejte cenu přímo v zařízení

Dovolená na Slovensku | Útulný pokojíček s výhledem do rozlehlého parku

Nabídku tvoří jedno-, dvou-, tří- nebo čtyřlůžkové pokoje a dva samostatné apartmány – se sociálním zařízenímtelefonem, televizí, rádiem, ledničkou a WIFI. Pokoje (a celý hotel) jsou přizpůsobeny osobám se sníženou pohyblivostí. 

Lehké a chutné jídlo, které vás v lázních nepotáhne ke dnu

Skvělé jídlo pro vás bude připraveno formou bufetu, takže budete mít na výběr z mnoha delikates. Jistě vás potěší široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, dezerty a zmrzlinové poháry. Po jídle si můžete dát kvalitní kávu v útulné kavárně nebo točené pivo na baru s krytou terasou. 

Zapomeňte na starosti – hýčkejte svoji duši i tělo ve wellness středisku

Nikdo nepohrdne saunou, vířivkou nebo celou řadou masáží (klasické, lávovými kameny, medové…), po kterých vám bude svět znovu připadat jako báječné místo pro život. Nechte se rozmazlovat a věřte, vaše tělo se vám odmění! Dovolená na Slovensku se vším komfortem.

Využijte lázeňské procedury pro úlevu od bolesti

Pokud vás trápí zdravotní obtíže, jistě oceníte přítomnost termo-akupresurního lůžka, magnetoterapii nebo biotron. Pokud si nejste jisti, jaká procedura je pro vás vhodná – nezoufejte! Hoteloví odborníci vám poradí s výběrem terapie, která bude mít optimální vliv na váš zdravotní stav.

Dovolená na Slovensku | Roztočte se ve víru zábavy a dobrodružství

Na dovolené na Slovensku se nebudete nudit vy, ani vaše děti! V hotelovém parku se nachází dětské multifunkční hřiště, kde si můžete vyzkoušet adventure golf na 18 jamek, disc golfový areál i dovádění na koloběžce.

V létě můžete vyrazit do přilehlých termálních koupališť, na tenisové kurty, do golfového rezortu nebo na ryby do Košiare. V zimě určitě oceníte blízkost sjezdovek! Můžete využít přímo Skipark Rajecká Lesná, který má červené i modré sjezdovky. Ve Winter Parku Martinky mají 6 modrých a 3 červené sjezdovky a Snowland Yeti má dokonce 3 modré, 4 červené a 1 černou sjezdovku.

A co kulturní akce? Podívejte se, co všechno se v Rajeckých Teplicích děje!

Rezervujte přímo v Hotelu Skalka

Bude vám garantována nejlepší cena i požadovaný servis.

Poptejte cenu přímo v zařízení

Dovolená na Slovensku | Activity Park Hotel Skalka

Rajecké Teplice, Slovensko

Lázeňské království Spa Aphrodite

Rajecké Teplice, Slovensko

Ferrata Martinské Hole

Veľká Lúka, Malá Fatra, Slovensko

Přijďte a zažijete víc! Přejeme vám skvělé zážitky tým Jupigo.

Dovolená na Slovensku – Hotel Skalka

 Rajecké Teplice, Slovensko

Doporučujeme také navštívit tyto restaurace:

RESTAURACE Liberec

RESTAURACE Olomouc

RESTAURACE Pardubice

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com