Hledáte místo plné skvělých zážitků, chutí, vůní, zábavy i pohody? Poradíme vám. Nezapomenutelná dovolená Jižní Morava začíná zde!  

Okoštujte Moravské Toskánsko!

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Lepší místo jinde nenajdete!

Kyjov, Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava
Foto: | Autor:Radek Linner | Licence:CC BY 3.0 | Radnice Kyjov

Místo, kde zapomenete na strasti všedného dne

I vám královské město Kyjov svou rozmanitou náruč a pohostinnost. Dýchejte a nechte se unést blaženým klidem. Jupněte ZDE a užijte úžasnou atmosféru v srdci Moravského Toskánska!

cimburk, Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava
Zdroj: Wikimedia Commons| Autor:Doromenko| Zřícenina hradu Cimburk

Panenská příroda a krajina zahalena tajemnými mýty

Příroda v Moravském Toskánsku prostě stojí za to! Čas jako by se zastavil a celý vesmír je v harmonickém souznění. Zastavte se v přírodním parku Ždánický les nebo v přírodní rezervaci Chřiby a objevíte zříceniny, studánky, výhledy, údolí – ale i archeologické lokality. Jupněte ZDE a poznejte fenomenální krásy!

milotice, Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava
Milotice Autor: Nikolice.n, Licence:CC BY-SA 4.0

Místa, kde historie stále ještě dýchá 

Moravské Toskánsko se pyšní spoustou historických míst, jejichž půvab vám vezme dech. Užijte si pohled na překrásná místa, jejichž historie ve vás vzbudí úžas i závist. Už víte, kam na výlet, víkend či dovolenou? Jupněte ZDE a objevte zajímavosti, které vás nenechají dospat! 

Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava, vinné sklepy

Víno s duší a sklípky plné vynikajícího koštu

V Moravském Toskánsku má vinařství dlouholetou tradici, ke které se váže i jistá kultura. Minimálně jednou za život musíte posedět s místními ve sklípku, zakousnout něco dobrého a zazpívat si s nimi. Bude to zážitek, na který budete rádi vzpomínat. Jupněte ZDE a ochutnejte lahodné víno v nejlepších sklípcích!

Moravské Toskánsko, Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava
Autor : Radek Severa / Zdroj: Město Kyjov | Moravské Toskánsko

Magická krajina, kterou obdivuje celý SVĚT | Dovolená jižní Morava 

Světový unikát! Terénní vlny, osamělé kapličky a vysoké stromy jen dotváří romantickou atmosféru dávno zapomenutých časů. Jupněte ZDE a poznejte klenot v české šperkovnici!

tradice, Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava

Plno zábavy po celý rok | Dovolená jižní Morava 

Moravské Toskánsko je místo, kde se toho spoustu děje po celý rok. Zajímají vás košty vín, jarmarky, dílničky, řemesla, živé tradice, akce pro děti či oblíbené otevřené sklepy? Jupněte ZDE a podívejte se co se tady děje!

Otevřené sklepy Kyjovska 8.6.2019

Pokud chcete poznat skutečné poklady Kyjovska, pak byste neměli vynechat Otevřené sklepy. Je to svátek skutečných sommeliérů, kteří dávají vínu lásku a péči. Ochutnejte jejich skvosty a užijte si fajnový den v královském městě. Jupněte ZDE a podívejte se na detail akce!

Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava, výlety s dětmi jižní Morava

Opravdový ráj pro malé i velké nezbedníky

Dovolenou by si měli děti i rodiče užívat stejným dílem. Že to není možné? Je nám ctí vám představit ty nejrůznější aktivity pro děti i dospělé, které jim splní nejtajnější tužby a přání. Jupněte ZDE a vyberte si aktivity podle svého gusta!

restaurace Kyjov, Dovolená jižní Morava, výlety jižní Morava, gurmánské zážitky

Úžasná místa, kde servírují opravdové zážitky

Jídlo je láska! Dobré jídlo nám přináší potěchu ze života. A protože my chceme, abyste toho potěšení měli co nejvíce, tak vám přinášíme přehled těch nejlepších restaurací v regionu. Jupněte ZDE a užijte si jídlo, které zamává vašimi chuťovými buňkami!

Pivní lázně, wellness
Zdroj: Kyjovský pivovar | Pivní lázně

Pivní lázně i relax ve vířivce | Dovolená jižní Morava

Pokud jste na dovolené, nemusíte spěchat. Dopřejte si čas, který vám pomůže regenerovat tělo i mysl. Dovolená je jediný čas, který si můžete vyhradit skutečně sami pro sebe. Jupněte ZDE a vyberte si místa, kde je relax potěšením!

cyklostezky jižní Morava

Kilometry skvělých zážitků na kole | Dovolená jižní Morava

Rádi jezdíte na kole nebo na bruslích? Pak si dovolenou v Moravském Toskánsku vážně užijete. Projíždějte kolem malebných vinic, zastavte se na šťopičku ve sklípku a užívejte života, jako by nikdy neměl skončit. Jupněte ZDE, sbalte kolo a šlápněte do pedálů!

ubytování jižní Morava, wellness pobyty

Úžasné pobyty v místech, ze kterých nebudete chtít odejít

Hledáte pobyty plné radosti? Doporučíme vám místa, kde se o vás budou starat jako o vlastní. Užijte si víkend či dovolenou, na kterou budete do konce života vzpomínat. Protože vy si komfort zasloužíte! Vyberte si svého favorita a dovolená jižní Morava může začít! Jupněte ZDE a a najdete ta nejlepší místa!

slovácký rok 2019

Toto je svátek nadšenců, kteří milují nezapomenutelné zážitky

Prožijte 4 nezapomenutelné dny, na které budete vzpomínat do konce svého života! Slovácký rok se koná jen jednou za 4 roky. Užijete si radost, bujaré zpěvy, tanec, čarovné tóny houslí, cimbálu i úžasnou atmosféru. Ochutnáte voňavé dobroty, víno i domácí pálenku. Jupněte ZDE a koukněte na nejlepší událost tohoto roku!

vinný sklípek, sklepní uličky
Zdroj: Město Kyjov | Sklepní uličky

Kouzelné sklepní uličky a vesničky lemované vinicemi

Každý by měl alespoň jednou za život navštívit moravské sklípky a ochutnat místní víno. Popít, zakousnout něco dobrého a zaposlouchat se do vyprávění pravých vinařů, pro které víno znamená celý jejich život. Jupněte ZDE a poznejte sklepní uličky i vinaře, kteří dávají do vína své srdce!

firemní akce
Zdroj: Regio Penzion

Fantastický dětský tábor pro dospělé

Napadlo vás někdy, jak by bylo super prožít znovu dětský tábor, ale v dospělé variantě? Hrát si, užít si spoustu zábavy a něco dobrého popít? Tohle ale není nesplnitelný sen – odvažte se ho proměnit ve skutečnost. Jupněte ZDE a vyberte si místo pro firemní akci!

svatba

Skvělá místá pro svatbu jako z pohádky 

Taky jste vždycky snili o pohádkové svatbě na zámku? Dáme vám tipy na vznešená místa v regionu, která vám mohou poskytnout zázemí pro váš velký den. Jako bonus přihodíme i fantastická místa na velkolepou hostinu. Jupněte ZDE- váš velký den musí být dokonalý!

dovolená jižní Morava

Jsou  místa, kam se chodí plnit SNY!  

Lidé v Moravském Toskánsku jsou vskutku obdivuhodní – mají neskutečně silnou vůli k životu a chuť si vše užít plnými doušky. Proč se stresovat, když stačí sklenka vína. Proč držet diety, když si můžete dát domácí uzené. A proč sedět sám, když můžete mít zábavnou společnost. Žít dnes a tady! Tak jednoduché, a tak osvobozující…

Přijďte a zažijete víc! | Dovolená jižní Morava 

Dovolená Jižní Morava