Potřebujete posbírat síly, nasát pozitivní energii a hledáte místo plné skvělých zážitků, chutí, vůní, aktivit a úžasné pohody? Poradíme vám. Nezapomenutelná dovolená Jižní Morava začíná zde!  

Okoštujte Moravské Toskánsko!

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou a úžasnou pohodou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda dobrosrdeční lidé a víno na každém kroku. Lepší místo jinde nenajdete! Jste připraveni? 

Kyjov
Foto: | Autor:Radek Linner | Licence:CC BY 3.0 | Radnice Kyjov

Královské srdce Moravského Toskánska

I vám otevře královské město Kyjov svou rozmanitou náruč a pohostinnost. Dýchejte a nechte se unést blaženým klidem. Jupněte na srdce Moravského Toskánska a užijte si výlety i úžasnou atmosféru! 

cimburk
Zdroj: Wikimedia Commons| Autor:Doromenko| Zřícenina hradu Cimburk

Neposkvrněná příroda a krajina zahalena tajemnými mýty

Příroda v Moravském Toskánsku prostě stojí za to! Čas jako by se zastavil a celý vesmír je v harmonickém souznění. Zastavte se v přírodním parku Ždánický les nebo v přírodní rezervaci Chřiby a objevíte zříceniny, studánky, výhledy, údolí – ale i archeologické lokality. Jupněte na neposkvrněnou přírodu a poznejte fenomenální krásy!

milotice
Milotice Autor: Nikolice.n, Licence:CC BY-SA 4.0

Místa, kde historie stále ještě dýchá 

Moravské Toskánsko se pyšní spoustou historických míst, jejichž půvab vám vezme dech. Užijte si pohled na překrásná místa, jejichž historie ve vás vzbudí úžas i závist. Už víte, kam na výlet, víkend či dovolenou? Jupněte ZDE a objevte zajímavosti, které vás nenechají dospat! 

Zdroj: Město Kyjov | Sklepní uličky

Malebné sklepní uličky a vesničky lemované vinicemi

Každý by měl alespoň jednou za život navštívit moravské sklípky a ochutnat místní víno. Popít, zakousnout něco dobrého a zaposlouchat se do vyprávění pravých vinařů, pro které víno znamená celý jejich život. Jupněte ZDE, poznejte půvab sklepních uliček i vinaře, kteří dávají do vína své srdce! 

Kyjov TOP místa

Víno s duší a sklípky plné vynikajícího koštu

V Moravském Toskánsku má vinařství dlouholetou tradici, ke které se váže i jistá kultura. Minimálně jednou za život musíte posedět s místními ve sklípku, zakousnout něco dobrého a zazpívat si s nimi. Bude to zážitek, na který budete rádi vzpomínat. Jupněte ZDE a ochutnejte lahodné víno v nejlepších sklípcích!

Gurmanské speciality a neskonalá pohostinnost

Jídlo je láska! Dobré jídlo nám přináší potěchu ze života. A protože my chceme, abyste toho potěšení měli co nejvíce, tak vám přinášíme přehled těch nejlepších gastro akcí v regionu. Budete si moci vybrat přesně takovou, na jakou máte chuť. Jupněte ZDE a vyberte si nejlepší gastro akci! 

bukovanský mlýn ubytovaní
Zdroj: Bukovanský mlýn

Ubytování ve slováckých chalupách i sklípcích

Hledáte fantastické ubytování? Doporučíme vám jen místa, kde se o vás budou starat jako o vlastní. Užijte si víkend či dovolenou, na kterou budete do konce života vzpomínat. Protože vy si komfort zasloužíte! Vyberte si svého favorita a dovolená jižní Morava může začít! Jupněte ZDE a a najdete ta nejlepší místa! 

Opravdový ráj pro malé i velké nezbedníky

Dovolenou by si měli děti i rodiče užívat stejným dílem. Že to není možné? Je nám ctí vám představit ty nejrůznější aktivity pro děti i dospělé, které jim splní nejtajnější tužby a přání Jupněte ZDE a vyberte si aktivity podle svého gusta!

Kyjov TOP místa Bukovanský mlýn restaurace
Zdroj: Bukovanský mlýn| Mlynářská restaurace

Místa plná smyslných chutí a vůní

Jídlo je vášeň! Nikdo z nás neodmítne dobré jídlo, a na dovolené to platí obzvlášť! Taky se vás zmocňuje extáze, ještě když je jídlo naservírované na talíři? A co teprve když ochutnáte první sousto, když se rozplývá na jazyku? Jupněte ZDE a ochutnejte to nejlepší!

 

Pobyty plné radosti | Dovolená jižní Morava

Občas není na škodu užít si něco extra! Hledáte něco speciálního pro rodiny, romantiku pro dva nebo spíše tíhnete k dobrému jídlu a pití? Pak je Moravské Toskánsko to pravé. Jupněte ZDE a vyberte si pobytové balíčky plné zážitků! 

Zdroj: Facebook, Autor: Tomáš Kolařík

Rozhoupané pohledy na kouzelnou krajinu | Dovolená jižní Morava

Užijte si rozhoupané pohledy na nádhernou krajinu! Ručně dělané houpačky najdete až na 14 místech. Vydejte se na procházku a rozhoupejte se na Akátce, Eufrozínce, Lesance či Májence… Jupněte ZDE a užijte si 14 nádherných výletů!

Pivní lázně
Zdroj: Kyjovský pivovar | Pivní lázně

Pivní lázně i vířivka se šampaňským | Dovolená jižní Morava

Pokud jste na dovolené, nemusíte spěchat. Dopřejte si čas, který vám pomůže regenerovat tělo i mysl. Dovolená je jediný čas, který si můžete vyhradit skutečně sami pro sebe. Jupněte ZDE a vyberte si místa, kde je relax potěšením! 

Svatby jako z pohádky 

Taky jste vždycky snili o pohádkové svatbě na zámku? Dáme vám tipy na vznešená místa v regionu, která vám mohou poskytnout zázemí pro váš velký den. Jako bonus přihodíme i fantastická místa na velkolepou hostinu. Jupněte ZDE váš velký den musí být dokonalý!

Moravské Toskánsko - Duben
Autor : Radek Severa / Zdroj: Město Kyjov | Moravské Toskánsko

Magické pohledy, které obdivuje celý SVĚT | Dovolená jižní Morava 

Světový unikát! Terénní vlny, osamělé kapličky a vysoké stromy jen dotváří romantickou atmosféru dávno zapomenutých časů. Jupněte ZDE a poznejte klenot v české šperkovnici!

rytíř

Plno zábavy po celý rok | Dovolená jižní Morava 

Moravské Toskánsko je místo, kde se toho spoustu děje po celý rok. Zajímají vás košty vín, jarmarky, dílničky, řemesla, tradice, skvělé akce pro děti či oblíbené otevřené sklepy? Jupněte ZDE, rádi vám ukážeme co se tady děje!

Zdroj: MÚ Kyjov | Autor: Josef Tymonek | Slovácký rok

Živé tradice roztančí vás i ulice | Dovolená jižní Morava 

Moravské Toskánsko je jedno z míst, kde se na tradice ještě dbá. Úchvatný folklor a barevné tradice vás nechají stát v úžasu. Pokud skutečně chcete pochopit podstatu tohoto regionu, navštivte Slovácký rok nebo Jízdu králů. Jupněte ZDE a koukněte co musíte aspoň jednou zažít! 

Dětský tábor pro dospělé

Napadlo vás někdy, jak by bylo super prožít znovu dětský tábor, ale v dospělé variantě? Hrát si, užít si spoustu zábavy a něco dobrého popít? Tohle ale není nesplnitelný sen – odvažte se ho proměnit ve skutečnost. Jupněte ZDE a vyberte si místo pro firemní akci!  

Zámek Milotice cyklovýlet

Cyklostezky v nádherné krajině | Dovolená jižní Morava     

Rádi jezdíte na kole nebo na bruslích? Pak si dovolenou v Moravském Toskánsku vážně užijete. Projíždějte kolem malebných vinic, zastavte se na šťopičku ve sklípku a užívejte života, jako by nikdy neměl skončit. Jupněte ZDE, sbalte kolo a šlápněte do pedálů!

4 dny a 3 noci VZRUŠENÍ | Jen jednou za 4 roky!

Čeká vás velkolepá podívaná a nezapomenutelné zážitky, na které budete vzpomínat do konce svého života! Slovácký rok se koná jen jednou za 4 roky! Užijete si radost, bujaré zpěvy, tanec, čarovné tony houslí, cimbálu i úžasnou atmosféru. Ochutnáte voňavé dobroty, víno i domácí pálenku. Jupněte ZDE na tip, ať vám neuteče nejlepší událost tohoto roku! 

Jsou  místa, kam se chodí plnit SNY!  

Lidé v Moravském Toskánsku jsou vskutku obdivuhodní – mají neskutečně silnou vůli k životu a chuť si vše užít plnými doušky. Proč se stresovat, když stačí sklenka vína. Proč držet diety, když si můžete dát domácí uzené. A proč sedět sám, když můžete mít bohatou a zábavnou společnost. Žít dnes a tady! Tak jednoduché, a tak osvobozující…

Přijďte a zažijete víc! 

Dovolená Jižní Morava