DOVOLENÁ JIŽNÍ MORAVA v magické krajině, která vám učaruje

MAGICKÝ KLENOT jižní Moravy – Moravské Toskánsko, je skutečně nádherný kout naší země! Dovolená jižní Morava začíná tady. Každé místo v této oblasti je naprosto unikátní a čeká, až ho začnete objevovat. Takže si pořádně zavažte tkaničky a vyrazte. TOHLE JE VAŠE CESTA – TOHLE JE VÁŠ PŘÍBĚH!

Kouzelná krajina, kterou obdivuje CELÝ SVĚT!

Magický klenot jižní Moravy právem patří mezi 50 NEJKRÁSNĚJŠÍCH míst na světě! Terénní vlny, osamělé kapličky a vysoké stromy jen dotváří romantickou atmosféru dávno zapomenutých časů.

Užijte si kouzelné pohledy na světový UNIKÁT

Místo, kde se vaše děti budou cítit JAKO V RÁJI!

V Bukovanském mlýně splní nejtajnější tužby vašich ratolestí! Projížďky na koních, oslíci, poníci, domácí zvířátka, minigolf, lukostřelba, bazén, masážní stezka, větrný mlýn i ROZHLEDNA. Minifarma s kontaktními výběhy je ZDARMA! Skutečná PECKA.

Poznejte místo, kde se nikdy nebudete NUDIT vy ani vaše DĚTI

Penzion, ze kterého nebudete chtít ODEJÍT!

V penzionu Longus, který najdete v srdci Moravského Toskánska přímo na malebném náměstí města Kyjov, není nouze o zážitky ani pohodu! Špičkové apartmány, sauna, vířivka i domácí zákusky pro vaše mlsné jazýčky.

Užijte si užasné WELLNESS POBYTY se sladkým pokušením 

Víno, které si pochvaloval i sám NAPOLEON

Ve sklípku vinařství SPIELBERG si pochutnáte na skutečných skvostech ze šťavnatých hroznů, skvělém jídle a zazpíváte si za zvuků cimbálky. Sám Napoleon ochutnal archlebovské víno během bitvy u Slavkova a tolik mu zachutnalo, že si nechal několikrát dovézt do Paříže.

LAHODNĚJŠÍ víno, než u KRÁLE VÍN, jen tak někde nenajdete

Dovolená jižní Morava v dětském království SNŮ!

Dovolená s dětmi může být pořádný oříšek! Abyste si ji skutečně užili, rádi vám podstrčíme několik skvělých tipů, kam ty cukrem naspeedované příšerky vzít.

PROJEĎTE se s dětmi šlapací drezínou, vezměte je na mašinku nebo je nechte objevovat dřevěné atrakce

Kilometry skvělých ZÁŽITKŮ na kole i bruslích!

Pokud rádi jezdíte na kole nebo na bruslích, pak si dovolenou v Moravském Toskánsku vážně užijete. Projíždějte kolem malebných vinic, zastavte se na šťopičku ve sklípku a užívejte života, jako by nikdy neměl skončit.

Objevte stezky napříč NÁDHERNOU krajinou, vyberte si svého favorita a šlápněte do pedálů

Místo, kde ZAPOMENETE na strasti všedního dne!

Srdce Moravského Toskánska, královské město Kyjov, má skutečně něco EXTRA – jedinečnou atmosféru, která spočívá v dobrosrdečných lidech, kteří jsou duší tohoto vznešeného města.

Proplujte městem, které vás NECHÁ SNÍT vaše nejtajnější sny

Dovolená jižní Morava v AZUROVÝCH hlubinách!

Zápasit s parným létem může být skutečně nerovný boj! OCHLAĎTE se v aquaparku, biotopu, koupališti nebo vyrazte k rybníkům, kde se můžete vykoupat uprostřed přírody ZADARMO.

Pojďte si užít vodní RADOVÁNKY

Místa, kde každodenní zázraky naplňují ducha mírem i KRÁSOU!

Příroda v Moravském Toskánsku prostě stojí za to! Čas jakoby se zastavil a celý vesmír je v harmonickém souznění. Zastavte se v přírodním parku Ždánický les nebo v přírodní rezervaci Chřiby a objevte zříceniny, osamělé studánky, skalní útvary, výhledy, údolí – ale i archeologické lokality.

Poznejte FENOMENÁLNÍ krásy Moravského Toskánska

Dovolená jižní Morava se závanem STARÝCH časů! 

Cesta do italského baroka i za kreativitou Matky přírody, muzeum internačního tábora, perla jižní Moravy i pár dalších zajímavostí, které byste neměli vynechat. Moravské Toskánsko se pyšní spoustou historických míst, jejichž půvab vám vezme dech.

Užijte si výlety na místa, kde historie stále ještě DÝCHÁ

Kouzelné sklepní uličky a vesničky LEMOVANÉ vinicemi!

Každý by měl alespoň jednou za život navštívit moravské sklípky a ochutnat místní víno. Popít, zakousnout něco dobrého a zaposlouchat se do vyprávění pravých vinařů, pro které víno znamená celý život.

Prozkoumejte místa, kde vinaři dávají do vína SVÉ SRDCE

Dovolená jižní Morava v krajině, která vám dovolí ZPOMALIT život!

Unikátní projekt! Na 14 místech v malebné krajině najdete ručně dělané houpačky, které vám umožní dívat se na svět vzhůru nohama.

Poznejte místa, která vám dovolí ZPOMALIT ŽIVOT a užít si ho ve své jednoduché podstatě

Místa, kde tradice stále ještě ŽIJÍ!

Moravské Toskánsko je místo, kde se toho spoustu děje po celý rok. Zajímají vás košty vín, jarmarky, dílničky, řemesla či akce pro děti?

Koukněte, co tady můžete vidět a ZAŽÍT

Výlety do tajemné minulosti i MALEBNÉ přírody!

Neradi se na dovolené nudíte? Pak jste si správně vybrali k návštěvě Moravské Toskánsko. Tady totiž najdete tolik věcí, až vám z nich bude přecházet zrak.

Užijte si výlety do přírody, na hrady a zámky, i na místa, jejichž půvab vám VEZME DECH

Skvělá místa pro svatbu jako z POHÁDKY!

Taky jste vždycky snili o pohádkové svatbě na zámku? Dáme vám tipy na vznešená místa v regionu, která vám mohou poskytnout zázemí pro váš velký den.

Objevte místa, kde váš velký den BUDE DOKONALÝ

Dovolená jižní Morava v místě, kam se chodí plnit SNY!

Lidé v Moravském Toskánsku jsou vskutku obdivuhodní – mají neskutečně silnou vůli k životu a chuť si vše užít plnými doušky. Proč se STRESOVAT, když stačí sklenka vína. Proč držet DIETY, když si můžete dát domácí uzené. A proč sedět SÁM, když můžete mít zábavnou společnost. Žít dnes a tady! Tak jednoduché, a tak osvobozující…

Moravské Toskánsko si 💖 zamilujete!

Moravské Toskánsko je oblast okolo Kyjova, která svou krajinou i atmosférou, totiž populární italskou oblast připomíná. Pyšné zámky, mystická příroda, vynikající jídlo, úžasná pohoda, dobrosrdeční lidé a lahodné víno na každém kroku. Lepší místo jinde NENAJDETE!

Město Kyjov

Kyjov Wikipedie

Rate article
JUPIGO | Užijte si výlety i dovolenou | Jupigo.com